Начальник ОВА Сергій Борзов відвідав підприємство з виробництва молочної продукції «Азорель», що неподалік Немирова.

Під час робочої поїздки очільник області ознайомився з усіма етапами виробництва.

«Важливо, що це підприємство закритого циклу. Воно єдине в області, що має атестат на виробництво сирого фасованого молока», - зазначає очільник області.

Підприємство працює на українсько-ізраїльському обладнанні та продає молочку високої якості у Вінниці, Києві та Одесі. Асортимент продукції складає приблизно 50 видів.

«Азорель у перекладі означає «життя»! Частина молокопродуктів ексклюзивні – під замовлення. Власні орні площі для вирощування кормів, спеціалізована техніка та сучасні приміщення для утримання корів – усе як на сучасних фермах.

Молоко, кефір, простокваша, сир кисломолочний та твердий, безлактозна продукція, йогурти термостатні та резервуарні, і все це виробляють за технологіями, наближеними  до традиційних, домашніх.

На виробництві працює 25 людей.

Керівник ТОВ «Азорель» Сергій Довгий  розповів, що зараз на підприємстві 80 голів корів дійного стада та до 40 - молодняка.

Для пакування  на підприємстві використовують пластикову тару, а не скло, аби не збільшувати вартість продукції для споживачів.

Війна внесла корективи в роботу підприємства. Працюють в одну зміну, хоч мають потужності для двох-трьох змін. 

За словами Сергія Довгого, потреба у постійному вдосконаленні технологій також обумовлена підвищенням рівня культури споживання молочної продукції, адже для людей, у першу чергу, важлива якість.

На завершення зустрічі Начальник ОВА Сергій Борзов подякував керівництву та працівникам, які створюють якісну конкурентоспроможну продукцію, продовжують підтримувати економіку регіону, а також додав, що за роки роботи підприємство справді створило гарну репутацію.