На Вінниччині продовжують надавати підтримку ВПО щодо працевлаштування та професійного навчання

В умовах воєнного стану проблема працевлаштування є досить болючою для багатьох українців. Особливо для тих, які були змушені шукати прихисток в інших регіонах.

В умовах воєнного стану проблема працевлаштування є досить болючою для багатьох українців. Особливо для тих, які були змушені шукати прихисток в інших регіонах.

Облаштовуючись на новому місці, не всі вимушені переселенці можуть знайти роботу за своєю спеціальністю, а тому виникає потреба в освоєнні нової професії.

Безумовно, зміна фаху передбачає необхідність професійного навчання.

Про це сьогодні йшлося під час наради під головуванням Віцепрем’єр-міністра – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук.

У засіданні взяв участь Начальник ОВА Сергій Борзов.

За його словами, всього від початку повномасштабної війни до Вінницької обласної служби зайнятості звернулися 4328 громадян з числа ВПО. На сьогодні в області працевлаштували 1090 вимушених переселенців.

Також держава надає підтримку на створення або розвиток власного бізнесу – за програмою надання мікрогрантів 29 осіб з числа ВПО, що перебувають на Вінниччині, отримали 7,3 млн грн.

Профільні фахівці постійно проводять роз’яснювальну роботу в місцях компактного проживання вимушених переселенців для ознайомлення з умовами реєстрації в службі зайнятості, наявними актуальними вакансіями і пропозиціями роботи.

"Ми продовжуємо працювати разом, щоб надати можливість людям адаптуватися на новому місці та почуватися більш впевнено", - підкреслив Сергій Борзов.

Разом до Перемоги!