20 березня Начальник ОВА Сергій Борзов вручив відзнаки кращим випускникам Національної Академії НГУ.

«Кращі вчорашні курсанти, сьогодні - вже лейтенанти! Гордий, що під час важких воєнних випробувань саме Вінниччина змогла надати Академії можливість працювати і продовжувати підготовку спеціалістів різних військових кваліфікацій. Багато випускників закладу сьогодні гідно несуть службу на «передовій» і в тилу, боронять країну від рашистських окупантів», - підкреслив очільник області.

Він також додав, що завдання, які сьогодні виконує Національна гвардія України, вимагають підготовки офіцерів, озброєних бойовим досвідом і найкращими методиками країн НАТО. Тож юнаки і дівчата, які цьогоріч закінчили НАНГУ дуже і дуже потрібні Україні!

«Ми пишаємося вами, а ви маєте пишатися тим, що закінчили вищий учбовий заклад, який підготував професіоналів для нашої армії. Це вони сьогодні дають гідну відсіч ворогу», - додав Начальник ОВА.

Сергій Борзов побажав випускникам гідно носити звання офіцера Національної гвардії України.

За всебічну підтримку і надану допомогу підрозділам Нацгвардії України, які виконують службові завдання на Вінниччині, Начальник ОВА отримав відомчу заохочувальну відзнаку НГУ - медаль "За співпрацю", а також цінний подарунок. 

"Всі ми бажаємо миру і він неодмінно скоро настане. Ми вас не підведемо", - запевнили юні лейтенанти.

Разом до Перемоги!