Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов провів нараду з керівниками структурних підрозділів обласної військової адміністрації.

Зокрема, йшлося про надзвичайний стан у Ладижині, обмеження споживання електроенергії та міжнародну гуманітарну допомогу.

Як зазначив очільник області, у Ладижині в оперативному режимі продовжується робота з диверсифікації опалювальної системи шляхом запуску модульних котелень на різних видах палива. Уже дві твердопаливні котельні запущено.

«Наразі готують до монтажу газову модульну котельню в мікрорайоні «Прибережний». Надзвичайний стан у місті залишається, хоча поступово теплопостачання у помешканнях ладижинчан відновлюємо», - підкреслив Сергій Борзов.

Також під час наради Начальник ОВА акцентував на обмеженнях споживання електроенергії, які діють по всій Україні і в області зокрема. Це пов’язано з початком робочого тижня та поступовим зниженням температури, що спричинило ріст дефіциту потужності.

«Остання ракетна атака росіян 14 січня завдала суттєвих пошкоджень електростанцій, зокрема, і на Вінниччині. Обмеження споживання встановлено на всю добу. Як сьогодні попередили в Укренерго, вже зранку ліміти перевищено у п’яти областях: Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Волинській та Львівській, де застосовуються аварійні відключення, які можливі також в інших областях», - зауважив Сергій Борзов.

Під час наради очільник області також торкнувся питання щодо стану медичної галузі Вінниччини. Він наголосив, що процес реконструкції лікарень продовжується, попри навантаження на медичну систему регіону. За його словами, наразі триває ремонт в обласному Центрі термічної травми та пластичної хірургії, в якому проводяться операції постраждалим від збройної агресії росії. 

Також очільник області подякував  міжнародним гуманітарним фондам, які допомагають вінничанам і 178 тисячам вимушених переселенців.