Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту – розпорядження Голови Вінницької обласної державної адміністрації:

«Про затвердження Тарифів на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Вінницьке  обласне патологоанатомічне бюро Вінницької обласної Ради»

 

Департамент охорони здоров’я та реабілітації Вінницької облдержадміністрації повідомляє про розробку проєкту розпорядження:  «Про затвердження Тарифів на платні послуги, що надаються комунальним  некомерційним підприємством «Вінницьке обласне патологоанатомічне бюро Вінницької обласної Ради», підготовлений з метою створення сприятливих умов для надання своєчасних і якісних медичних послуг громадянам.

З текстом аналізу регуляторного впливу можна ознайомитись на веб-сайт: http://www.vin.gov.ua/.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проєкту регуляторного акту становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу надаються до Департаменту охорони здоров’я та реабілітації обласної державної адміністрації за адресою: 21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7, к. 228 (канцелярія), тел. 66-12-11 (факс) або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та представництва Державної регуляторної служби України: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11 або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Директор Департаменту охорони

здоров’я та реабілітації Вінницької

обласної державної адміністрації       

Ольга ЗАДОРОЖНА