Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту – розпорядження начальника Вінницької обласної військової адміністрації: «Про затвердження Тарифів на платні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради»

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту – розпорядження начальника Вінницької обласної військової адміністрації: «Про затвердження Змін до Тарифів на платні медичні послуги, що надаються Університетською клінікою Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова»

Повідомлення про оприлюднення проєкту розпорядження Начальника Вінницької обласної військової адміністрації «Про затвердження Місцевих правил плавання для малих, спортивних суден і водних мотоциклів та використання засобів для розваг в Вінницькій області»

Повідомлення про оприлюднення проєкту розпорядження Начальника Вінницької обласної військової адміністрації «Про внесення змін до Умов конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських і приміських автобусних маршрутах  загального користування, що не виходять за межі території області (внутрішньообласні маршрути)»

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту – наказу Начальника Вінницької обласної військової адміністрації: «Про затвердження Тарифів на платні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. акад. О. І. Ющенка Вінницької обласної Ради»

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту – наказу Начальника Вінницької обласної військової адміністрації: «Про затвердження Тарифів на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством Вінницької обласної Ради «Клінічний Центр інфекційних хвороб»

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту – наказу Начальника Вінницької обласної військової адміністрації: «Про затвердження Тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Центр терапії залежностей «Соціотерапія» Вінницької обласної Ради»

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту – розпорядження Голови Вінницької обласної державної адміністрації: «Про затвердження Змін до Тарифів на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради»

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту – розпорядження Голови Вінницької обласної державної адміністрації: «Про затвердження Тарифів на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. акад. О.І.Ющенка Вінницької обласної Ради»

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту – розпорядження Голови Вінницької обласної державної адміністрації: «Про затвердження Тарифів на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Вінницький обласний центр служби крові Вінницької обласної Ради»

Сторінка 1 із 6