Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (вул. Театральна, 14, 4-й поверх) повідомляє, що 27.05.2013 р. о 15.00 год. у прес-центрі Департаменту відбудеться друге засідання конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів) розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, о 16.00 год. у приміщенні Вінницької Обласної універсальної наукової бібліотеки імені К.Л.Тімірязєва (вул. Соборна, 73, 1-й поверх) розпочнеться відкритий захист програм громадськими організаціями.

ОГОЛОШЕННЯ


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (вул. Театральна, 14, 4-й поверх) повідомляє, що 30.05.2013 р. у прес-центрі Департаменту:
о 15.00 год. відбудеться засідання конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів) розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка;
о 16.00 год. відбудеться оголошення переможців конкурсу за результатами відкритого захисту програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2013 році.

Переможцям конкурсу
з визначення програм ( проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації)
яких надається фінансова підтримка у 2013 році


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації запрошує 04.06.2013 року на 14.30 год. бухгалтерів громадських організацій взяти участь у навчальному семінарі щодо порядку обслуговування одержувачів бюджетних коштів в установах Державної казначейської служби України.

Адреса: м. Вінниця, вул. Театральна, 14, прес-центр.
Довідки за телефоном: 61-14-93.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (вул. Театральна, 14, 4-й поверх) повідомляє, що 09.07.2014 р. о 16.00 год. у прес-центрі Департаменту відбудеться перше засідання конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів) розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації оголошує з 23 травня 2014 року конкурс програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету. Прийом заявок триматиме до 23 червня 2014 року включно.

16.07.2014 р. о 15.00 год. у приміщенні Обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А.Тімірязєва, за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 70, І-й поверх, відбудеться чергове засідання конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів) розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка.
 

Конкурсною комісією з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка прийнято рішення від 16.07.2014 року:
Зважаючи на складну суспільно-політичну ситуацію в Україні, не проводити другий етап конкурсу, тобто, відкритий захист конкурсних пропозицій, поданих для участі у конкурсі.
Кошти обласного бюджету, у сумі 350 тисяч гривень, передбачені на фінансову підтримку інститутів громадянського суспільства у поточному році, спрямувати до Військово-медичного клінічного центру ВПС України на лікування та реабілітацію постраждалих військових в зоні АТО.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (вул. Театральна, 14, 4-й поверх) повідомляє, що 20.05.2013 р. о 16.00 год. у прес - центрі Департаменту відбудеться перше засідання конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів) розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка.