Сьогодні, 8 жовтня Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації проведено обласний семінар – практикум для працівників органів соціального захисту наслення райдержадміністрацій, міських рад міст обласного значення, відповідалньних за роботу з пільговими категоріями громадян, у якому взяли участь 36 профільних фахівців.

