ALTERNATIVE ENVIRONMENTAL PLATFORM-2020 «ECO-MODERNIZATION»

Професійна асоціація екологів України та Національний центр сталого розвитку пропонують взяти участь 7-9 жовтня у ONLINE заході ALTERNATIVE ENVIRONMENTAL PLATFORM-2020 «ECO-MODERNIZATION» (перейти на сайт заходу).


Планується обговорення актуальних питань екології виробництв під призмою завдань екомодернізації.
Будуть представлені екологічні рішення, широкий спектр обладнання, технологій, консультацій і послуг для промислового сектора, що прагне екомодернізації. Вперше в Україні організатор об'єднає всі сектори кругової економіки в єдину платформу: від екопроєктування та ефективності до повторного використання сировини, переміщення, підйому та рекультивації забруднених ділянок, водоочистки та інтегрованого водного кругообігу та інше.
Захід вигідно відрізняє не тільки формат проведення, а й знайомство з інноваціями в галузі. На онлайн-виставці будуть представлені останні новинки галузі, а провідні експерти готові поділитися ефективними рішеннями актуальних питань сфери.
Ділова програма «ECO-MODERNIZATION» включає в себе кілька спеціалізованих заходів: конференцій, семінарів, круглих столів, презентацій компаній та інших тематичних подій.

У програмі:


26 серпня: онлайн-конференція «Охорона водних та земельних ресурсів»
Чи може Україна досягти стандартів ЄС у водній сфері?


27 серпня: онлайн-конференція «Реформа сфери відходів. Промислові відходи»
Циркулярна економіка і промислові відходи: можливості та перепони


28 серпня: онлайн-конференція «Охорона атмосферного повітря»
Практичний інструментарій для природокористувачів