Згідно інформації  Міністра аграрної політики та продовольства України з 8:00 години ранку 9 березня 2023 року скасовано ветеринарний контроль української агропродукції, що слідує транзитом через Республіку Польща до польських портів Гданськ, Гдиня, Свіноуйсьце, Щецин чи до інших країн.

7  березня 2023 року Департаментом організовано та проведено zoom-конференцію з питання надання благодійної допомоги (кормів) домогосподарствам громад. .

Директор Департаменту агропромислового розвитку Олег Сідоров та фахівці Департаменту прийняли участь у науково-практичній «Інвестиції в мінеральне живлення», організатором якої виступив ГС «Агрокластер «АГРОВІН». 

Відповідно до Плану проведення консультацій з громадськістю структурними підрозділами Вінницької обласної військової адміністрації у 2023 році 7 лютого 2023 року в режимі ZOOM-конференції проведений круглий стіл на тему: «Обговорення пропозицій стосовно внесення змін до Закону України «Про сільськогосподарську дорадчу діяльність» та питання створення консультаційної служби для територіальних громад Вінницької області (сільськогосподарської дорадчої служби)».

Директор Департаменту агропромислового розвитку Олег СІДОРОВ прийняв участь у засіданні ГС «Агрокластер «АГРОВІН» та науково-практичній конференції на тему «Оптимізація затрат агровиробництва за допомогою точного землеробства»

Всеукраїнською громадською організацією «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» проводиться опитування ветеранів/ветеранок для виявлення зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України (далі — Кодекс) повідомляє.

Сьогодні відбулась робоча зустріч директора Олега Сідорова та фахівців Департаменту агропромислового розвитку з керівником проєкту «Німецько-український фаховий діалог зі сталого розвитку сектору плодоовочівництва» Олегом Осаулюком. 

Директор та фахівці Департаменту агропромислового розвитку  сьогодні прийняли участь в онлайн нараді з актуальних питань розвитку агропромислового комплексу за участю першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса ВИСОЦЬКОГО та заступника Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дениса БАШЛИКА

Директор та фахівці Департаменту агропромислового розвитку  прийняли участь в онлайн - нараді за участю заступника Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Міністерства аграрної політики та продовольства України Дениса Башлика з питань включення підприємств агропромислового розвитку до  переліку об'єктів критичної інфраструктури.

5 жовтня 2022 року відбулась робоча зустріч з Першим секретарем Посольства Федеративної Республіки Німеччина з питань продовольства та сільського господарства Франком Мюллером та представниками проєкту «Німецько-український агрополітичний діалог». З української сторони в зустрічі приймали участь заступник Начальника обласної військової адміністрації Сергій Здітовецький, директор Департаменту агропромислового розвитку Олег Сідоров, в.о. директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Інесса Ратушняк та фахівці департаментів.

Сторінка 1 із 24