Сьогодні відбулася презентація створення у Вінницькій області Центру розвитку фермерства "Врожай перемоги", в рамках Проекту «Підтримка інклюзивного економічного розвитку в Україні шляхом узгодження експортної стратегії з регіональним розвитком і ЦСР», що фінансується урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у співпраці з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні.

Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» у співпраці з Visionest Institute (Єстонія) запрошують українських експортерів з усіх галузей виробництва прийняти участь у довгостроковій практичній програмі Export  Academy 2023.

Заступник директора Департаменту Валентина Кирилюк взяла участь в урочистому розширеному засіданні Вченої ради Інституту кормів та сільського господарства Поділля Національної академії аграрних наук України з нагоди 50 річчя заснування.

15 вересня  директор Департаменту агропромислового розвитку Олег Сідоров взяв участь у Міжнародній конференції «Нові виклики та можливості для співпраці в аграрній галузі у час війни. 25 років разом з Львівською Аграрною палатою», яка проходила на базі Львівського національного університету природокористування в м. Дубляни Львівської області.

15 вересня 2023 року заступник начальника управління-начальник відділу розвитку тваринництва та харчової промисловості Департаменту агропромислового розвитку Микола Заїка взяв участь в бізнес-форумі «Зерно. Свині. М’ясо-2023» (м.Київ).

Методики визначення шкоди та збитків, завданих особистим селянським господарствам та/або фермерським господарствам, що зареєстровані як фізичні особи - підприємці, внаслідок збройної агресії російської федерації

У рамках реформи шкільного харчування, яка ініційована першою леді України Оленою Зеленською, Мінагрополітики за підтримки Держпродспоживслужби та проекту EU4SaferFood розробило спеціальні безкоштовні онлайн курси. Відтепер персонал дотичний до дитячих їдалень, керівники шкіл і дитячих садочків, та батьки можуть пройти навчання з практичного впровадження норм харчового законодавства у закладах освіти.

15 серпня на робочій нараді, яка відбулась на базі ТОВ «Краснянське спеціалізоване підприємство «Агромаш» за участі заступника Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дениса Башлика та керівництва області, підбили попередні підсумки збору урожаю ранніх зернових, зернобобових культур та ріпаку на Вінниччині.

Вже за тиждень – 17-18 серпня – у Вінниці відбудеться конференція-виставка «Хлібна індустрія-2023», яка об’єднає представників бізнесу хлібної індустрії – від переробників зернової продукції до постачальників харчового обладнання та технологій. Захід пройде за підтримки Мінагрополітики, Мінекономіки, Вінницької ОВА та ТПП України

01.08.2023 року директор Департаменту агропромислового розвитку обласної військової адміністрації прийняв участь в засіданні оперативних партнерів проєкту «Німецько-Український фаховий діалог зі сталого розвитку плодоовочевого сектору»

Директор Департаменту Олег Сідоров взяв участь у виїзному засіданні агрокластеру АГРОВІН, шо відбулося на базі  ТОВ «Агромаш-Калина» –виробника сільськогосподарської  техніки. 

Директор Департаменту агропромислового розвитку Олег Сідоров взяв участь у онлайн-тренінгу «Органіка, актуальність, сертифікація, сьогодення», який організований Міжнародним сільськогосподарським кластером "Дністер" спільно з Департаментом агропромислового розвитку Вінницької ОВА в рамках проєкту «U-CUP-AGRO: Українська кластерна платформа оновлення».

Збір раннього урожаю цибулі розпочався в ТОВ «Органік Д». Директор Департаменту агропромислового розвитку Олег Сідоров спільно із фахівцями Департаменту та представниками проєкту «Німецько-Український фаховий діалог зі сталого розвитку плодоовочевого сектору» з робочою поїздкою відвідали поля підприємства, де вирощуються овочі та проводиться їх збір.

Директор Департаменту агропромислового розвитку Олег Сідоров спільно з фахівцями Департаменту прийняли участь в обговоренні плану будівництва інфраструктурного об'єкту на базі Іллінецького аграрного фахового коледжу, який планується побудувати в рамках реалізації проєкту «Німецько-Український фаховий діалог зі сталого розвитку плодоовочевого сектору». 

Міжнародний сільськогосподарський кластер "Дністер" спільно з Департаментом агропромислового розвитку Вінницької ОВА запрошує на безкоштовний онлайн-тренінг «Органіка, актуальність, сертифікація, сьогодення»

Цього разу директор Департаменту агропромислового розвитку Олег Сідоров спільно із заступником Начальника обласної військової адміністрації Сергієм Здітовецьким та фахівцями Департаменту відвідали ТОВ «Аграрна Фрут Лука», коли на полі вже збирали перші врожаї перцю і баклажан.

Директор Департаменту агропромислового розвитку Олег Сідоров спільно із фахівцями Департаменту відвідали ТОВ "Агрофірма "Красне", де крім класичного вирощування зернових та технічних культур відведені площі під плодоягідні культури. Окрім яблук та груш, тут вирощують кісточкові культури та ягоди.

06.07.2023 року на нараді за участю Першого заступника міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Висоцького, Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова, очільників районних військових адміністрацій, керівників сільськогосподарських підприємств, фахівців обласних управлінь та служб Вінниччини, директор Департаменту агропромислового розвитку Олег Сідоров інформував аграріїв про організацію проведення збиральних робіт ранніх зернових та ріпаку у 2023 році.

29 червня 2023 року в Департаменті агропромислового розвитку Вінницької обласної військової адміністрації Регіональною кваліфікаційною комісією з перевірки рівня знань та практичних навичок сільськогосподарських дорадників і сільськогосподарських експертів-дорадників у Вінницькій області проведено кваліфікаційний іспит на отримання кваліфікаційних свідоцтв сільськогосподарських дорадників та експертів-дорадників.

Сторінка 1 із 26