Обговорено доцільність визначення нових користувачів об'єкту ПЗФ "Алея вікових лип"

18.06.2020 у Департаменті відбулася нарада стосовно врегулювання питань, які виникли при погодженні спеціального використання природних ресурсів на території об’єкту природно-заповідного фонду місцевого значення ботанічній пам’ятці природи «Алея вікових лип».
На нараду були запрошені представники Користувача об’єкту ПЗФ, представники органів місцевого самоврядування, на території яких знаходиться ботанічна пам’ятка природи, представники Державної екологічної інспекції у Вінницькій області та Вінницької ЛНДС «Вінницялісозахист».

За результатами проведення наради прийнято наступні рішення:
1. Користувачу об’єкту природно-заповідного фонду звернутися з відповідно оформленим запитом до конкурсної комісії обласного фонду ОНПС стосовно виділення коштів на виготовлення проекту землеустрою з організації та встановлення меж об’єкту ПЗФ.
2. Створити комісію та провести інвентаризацію насаджень на території об’єкту ПЗФ.
3. У разі видалення насаджень в межах населених пунктів, органам місцевого самоврядування (з відповідно оформленим пакетом документів), звернутися до природо користувача об’єкту ПЗФ з проханням подальшого оформлення лімітів та дозволів на спеціальне використання природних ресурсів на території об’єкту ПЗФ ботанічній пам’ятці природи місцевого значення «Алея вікових лип».