ECOlympic у Вінниці

Щорічно, 5 червня у світі відзначають Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Вінницьке регіональне відділення НОК України у цей день провело заходи зі збереження иа підтримання чистоти довкілля. До заходу долучилися заслужений майстер спорту України з плавання, дворазовий срібний призер Олімпійських ігор, голова ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області» Павло Хникін, майстер спорту України Міжнародного класу зі спортивної ходьби, учасник ХІХ Олімпійських ігор у Пекіні, неодноразовий чемпіон України Андрій Ковенко, працівники регіонального відділення НОК.
Цього року на Всесвітній день охорони навколишнього середовища регіональне відділення в обласному центрі прибирали від сміття берег річки Південний Буг. Кожний із учасників заходу ретельно оглядав територію та збирав у пакети сміття. У підсумку, спільними зусиллями вдалося очистити від сміття значну територію поруч із річкою, де часто відпочивають мешканці.
Усе сміття зібрали до купи та вивезли на сміттєзвалище. Учасники заходу отримали задоволення від очищення природи та захоплювалися її красою. Збереження навколишнього природного середовища – одне із найважливіших завдань людини, необхідне для нашого подальшого життя на планеті.

Джерело