Проект «Аграрні розписки в Україні»: підсумки впровадження та нові можливості

10 червня представники Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації взяли участь в онлайн-зустрічі робочої групи щодо підсумків впровадження Проекту «Аграрні розписки в Україні».
До онлайн-зустрічі долучилися міністр юстиції України Денис Малюска та заступник міністра з розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький .
Динамічний розвиток ринку аграрних розписок підтверджує, що учасники ринку з різних сегментів розуміють та активно користуються інструментом, а також готові самостійно реалізовувати його потенціал на основі наявних напрацювань. А отже, проект «Аграрні розписки в Україні» досягнув очікуваних результатів та завершує свою роботу 30 червня 2020 року.

Довідка: за період впровадження проекту «Аграрні розписки в Україні» з 2015 р. аграрними підприємствами Вінницької області всього укладено 395 аграрних розписок, що дало можливість додатково залучити в сільськогосподарське виробництво понад 1,6 млрд. грн.