Дозвольте висловити вдячність усім шанувальникам природи, представникам громадських екологічних організацій, працівникам та ветеранам природоохоронної галузі за сумлінну працю і непохитну позицію у відстоюванні екологічних пріоритетів громади. Ваш високий професіоналізм, глибоке почуття обов’язку перед довкіллям і моральна відповідальність перед жителями Вінниці та області дають гарний приклад для наслідування, сприяють екологічному вихованню молоді.
      В цей день слів подяки заслуговують не лише працівники природо-охоронної галузі, але й робітники та службовці багатьох дотичних професій, а також усі ті, хто власною працею та звитягою на користь довкілля допомагає державі вирішувати екологічні проблеми, втілювати в життя ідеї сталого розвитку.
Бажаю всім природоохоронцям та природолюбам подальших успіхів у збереженні і поліпшенні довкілля рідного краю, святкового настрою, мирного неба, чистого довкілля, міцного здоров'я, достатку та родинного затишку!

 

З повагою, Директор департаменту
агропромислового розвитку, екології
та природних ресурсів облдержадміністрації                                                                                                                 М.Ткачук

05.06.2020 р.