Співпраця з банками за державними програмами підтримки аграріїв

       12 грудня відбулася селекторна нарада Мінагрополітики з керівниками регіональних профільних департаментів та представниками банківських установ, задіяних у виплатах за державними програмами підтримки АПК. На ній обговорено питання  ефективності та оперативності виплат як фізичним особам за вирощування молодняку великої рогатої худоби, так і фермерам та сільгоспвиробникам.

       У регіональній студії були присутні представники регіональних відділень Ощадбанку, Приватбанку, Укргазбанку та  Укрексімбанку. Саме на ці фінансові інститути припадає більше 90 %  виплат за молодняк великої рогатої худоби. З ними налагоджена конструктивна робота щодо виплати дотацій.

Зокрема, директор департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Микола Ткачук подякував представникам банків за співпрацю, оскільки кількість, прикладом, отримувачів субсидій за молодняк ВРХ у Вінницькій області станом на 1 грудня становить 14,4 тисячі і від вересня поточного року зросла наполовину. А суми виплат складають  17,6 млн грн.