Національний форум «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології»

   22-23 листопада 2018 року у м. Києві розпочне свою роботу Національний форум «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології». Ключовою темою Форуму в цьому році визначено проблематику формування програм щодо поводження з відходами для об`єднаних територіальних громад: проблемні питання та кращі практики».

     Організатори форуму, а це - Національний молодіжний центр "Екологічні ініціативи" та екологічна рециклінгова асоціація України, -   в ході обговорень та дискусій між учасниками планують визначити шляхи подолання критичної ситуації у сфері поводження з відходами, відшукати нові механізми впровадження природоохоронних ініціатив та проектів, залучення інвестицій у сферу перероблення відходів, розробити відповідні рекомендації для органів місцевого самоврядування, громадських організацій, науки, бізнесу тощо. 

Організатори заходу закликають відгукнутися та стати активними учасниками форуму і вінниччан, зокрема з числа представників органів державної влади та місцевого самоврядування, об`єднаних  територіальних громад, науковців, бізнес-структур, які працюють у сфері поводження з відходами.

За більш докладною інфнмацією звертайтесь Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном +З8 (О96)174479З