На Вінниччині з`явиться новий сільськогосподарський кооператив

       27 вересня за сприяння департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів та спілки підприємців «Стіна» 8 підприємців підписали Протокол про наміри створити сільськогосподарський обслуговуючий кооператив із вирощування, збуту, переробки дикорослих, плодів ягід та овочів . Вони спільно розроблять відповідну програму та бізнес-план і до 20 жовтня  об`єднаються.

       Фінансово підтримає початківців кооперації обласна казна. Кошти надаються у рамках конкурсу бізнес-планів старт-апів відповідно до розпорядження голови  ОДА Валерія Коровія від 17 квітня 2018 року №315. Переможці отримують грант у розмірі 50, 80 та 100 тисяч грн. на безповоротній основі.

       Довідково: усі бажаючі можуть зайти на офіційну сторінку спілки підприємців «Стіна», заповнити анкету, отримати запрошення на навчання із написання бізнес-плану, написати його, презентувати спочатку тренеру, а потім членам конкурсної комісії і тоді отримати кошти.

      50 тисяч грн. видають на реалізацію бізнес-планів незалежно від місця проживання; 80 тисяч грн. – винятково для сільської місцевості; а 100 тисяч грн. – за умови співфінансування не менше 30%. Розпорядником коштів є департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку.