Співпраця місцевих виробників із аграрним бізнесом

19 вересня у рамках виїзного засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради учасники заходу ознайомилися з роботою підприємства «Брацлав», яке спеціалізується на виготовленні доїльних залів, стійлового обладнання, молокопроводів та кормозмішувачів для великих ферм і доїльних апаратів для селянських домогосподарств. Подібне  обладнання даного бренду та інших вітчизняних виробників і купують селяни , при цьому використовують 50%  компенсації із обласного бюджету.

       Директор департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Микола Ткачук вважає: поєднання науково-промислового потенціалу, господарників та фінансового ресурсу державних та обласних програм підтримки дозволило б суттєво покращити рівень життя на селі та забезпечити робочими місцями селян.

      Голова ОР Анатолій Олійник переконаний: такі сучасні підприємства як «Брацлав» активно завойовують не лише вітчизняний, а й закордонні ринки і тому є носіями новітніх технологій в кожний дім, де вирощують тварин і цим самим забезпечують дохід родини.

    Філософія даного підприємства – усі комплектуючі мають бути або власного виробництва, або ж вітчизняних виробників. Тому тут серйозна наукова база, де постійно напрацьовують нові розробки не лише для тваринництва, а й садівництва