Прес-тур на тему "Догляд за посівами сільськогосподарських культур"

Управління організації виробництва продукції рослинництва Департаменту провело прес-тур на тему "Попередні результати посівної кампанії та догляд за посівами сільськогосподарських культур, дотримання техніки безпеки під час обробітку посівів та системи обробітку грунту".  Захід відбувся на базі ФГ «Одарочка» у с. Комарів, Вінницького  р-ну, (керівник Щетинін Ю.М.).

 Участь у прес-турі взяли журналісти обласного телебачення та друкованих видань області, директор ФГ «Одарочка»  Юрій Щетинін,  науковці  Інституту кормів НААН України Колісник Сергій та Земляний Олександр.

Директор обласної філії ДУ «Держгрунтоохорона» Василь Пасічняк розповів про проведення агрохімічного обстеження та паспортизації земель в районах Вінницької області.

 Перший заступник начальника управління Держпраці у Вінницькій обл. Володимир Боковець наголосив про необхідність дотримання правил техніки безпеки  при агрохімічному обробітку сільськогосподарських культур.

         Представник компанії  ТОВ НВБ «Фервіта»  Малова Світлана розповіла про особливості застосування добрив КАС в умовах недостатньої зволоженості ґрунту.

Про екологічну безпечність біогазових установок та енергетичну незалежність підприємства при їх використанні  розповів директор київського СКБ «Ватра» Віктор Бобровський.