Засідання Комісії обласної державної адміністрації з оцінки корупційних ризиків

Відповідно  до  розпорядження  Голови  обласної  державної  адміністрації від 17 червня 2021 року № 504 «Про затвердження Антикорупційної програми  обласної  державної  адміністрації  на  2021–2022  роки», 22 липня 2022  року   о 10-00 год. в режимі Zoom-конференції відбулося засідання Комісії обласної військової адміністрації з оцінки корупційних ризиків.

В ході засідання було розглянуто питання  щодо  оцінки  виконання  у 2021 році та першому півріччі 2022 року заходів Антикорупційної  програми  Вінницької  обласної  державної  адміністрації  на 2021 – 2022 роки.

За результатами засідання Комісії ухвалено рішення про визнання виконання заходів Програми на належному рівні та пропозицію Начальнику обласної військової адміністрації доручити керівникам структурних підрозділів обласної військової адміністрації,  її  апарату,  державного підприємства «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області», державного підприємства «Архітектурно-будівельний інжиніринг», Вінницького обласного центру соціальних служб з урахуванням компетенції тримати на особистому контролі питання стосовно своєчасного та належного виконання заходів Програми у другому півріччі 2022 року.