ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

НАКАЗ

 

19.11.2025

м. Вінниця

№ 661

 

 

Про внесення змін до наказу начальника
обласної військової адміністрації
від 11 жовтня 2022 року № 2104

  

Відповідно до пункту 24 частини першої статті 25, пункту 9 частини першої статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 20 Закону України «Про критичну інфраструктуру», враховуючи резолюцію Прем’єр-міністра України від 09 травня 2023 року № 13092/1/1-23 до листа Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 27 квітня 2023 року № 07/01/02-1431 СЕД,

НАКАЗУЮ:

  1. Унести до наказу начальника обласної військової адміністрації від 11 жовтня 2022 року № 2104 «Про створення координаційної робочої групи з питань забезпечення безпеки і стійкості об’єктів критичної інфраструктури у Вінницькій області» такі зміни: 

1) додаток до наказу викласти у новій редакції, згідно з додатком;

2) викласти Положення про координаційну робочу групу з питань забезпечення безпеки і стійкості об’єктів критичної інфраструктури у Вінницькій області у новій редакції, що додається.

  1. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника обласної військової адміністрації Олександра Піщика.

 

Перший заступник начальника
обласної військової адміністрації   

Наталя ЗАБОЛОТНА

 

Додаток

до наказу начальника обласної

військової адміністрації

11 жовтня 2022 р.  № 2104

(у редакції наказу начальника

обласної військової адміністрації

від 19 листопада 2025 р.   № 661)

 

Склад
координаційної робочої групи з питань забезпечення безпеки і стійкості об’єктів критичної інфраструктури у Вінницькій області
 

ПІЩИК

Олександр Володимирович   

заступник начальника обласної військової адміністрації, голова робочої групи

 

ВАЛЕНДЮК
Владислав Сергійович

 

начальник Управління розвитку територій та інфраструктури обласної військової адміністрації, заступник голови робочої групи

 

ГАЛЬЧИНСЬКА

Ірина Михайлівна

 

головний спеціаліст відділу розвитку територій та інфраструктури Управління розвитку територій та інфраструктури обласної військової адміністрації,

секретар робочої групи

 

КОВАЛЬЧУК

Олександр Михайлович

 

головний спеціаліст відділу управління силами оборони управління територіальної оборони Департаменту оборонної роботи та забезпечення правопорядку обласної військової адміністрації, секретар робочої групи

 

БАКУТА

Владислав Сергійович

 

співробітник Управління Служби безпеки України у Вінницькій області (за згодою)

 

БІЛИК

Максим Сергійович

 

генеральний директор КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» (за згодою)

 

ВОЙТОВИЧ

Артем Володимирович

начальник Управління дорожнього господарства обласної військової адміністрації

 

 

ВАСИЛЕНКО

Володимир Григорович

заступник начальника Управління Держенергонагляду у Вінницькій

області – начальник відділу енергетичного нагляду – головний державний інспектор з енергетичного нагляду у Вінницькій області (за згодою)

 

ГОЛОВЧЕНКО

Василь Юрійович

заступник начальника управління – начальник відділу внутрішньої торгівлі, сфери послуг та цінової політики управління торгівлі сфери послуг та туризму Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку обласної військової адміністрації

 

ГОЛУБЦОВ

Сергій Миколайович

заступник командувача Повітряних Сил Збройних Сил України (за згодою)

 

ГОРКУН
Василь Володимирович

начальник ВП Козятинська дистанція електропостачання регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» (за згодою)

 

КАМЕНЩУК

Тетяна Дмитрівна         

директор Департаменту гуманітарної політики обласної військової адміністрації

 

КМЕТЮК
В’ячеслав Володимирович 

начальник Управління Держенергонагляду

у Вінницькій області – головний

державний інспектор з енергетичного нагляду у Вінницькій області (за згодою)

 

КІСТІОН

Дмитро Володимирович

начальник Комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» (за згодою)

 

КОБЗАР

Олександр Дмитрович

заступник директора Департаменту правового забезпечення обласної військової  адміністрації – начальник управління представництва інтересів обласної військової адміністрації  в судах, правової експертизи та роботи з договорами

 

КОВАЛЬОВ

Андрій Євгенійович

 

генеральний директор Комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго»

(за згодою)

 

 

КУШНІР

Сергій Іванович

 

директор Вінницької філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» (за згодою)

 

ЛАВРЕНЮК

Сергій Васильович

заступник директора Департаменту охорони здоров’я та реабілітації обласної військової адміністрації

 

ЛЕЩЕНКО

Сергій Степанович

 

заступник командира військової частини А4920 (за згодою)

ЛІТВИН
Богдан Васильович

 

начальник ВП Жмеринська дистанція електропостачання регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» (за згодою)

 

МАНДРА

Віктор Васильович

 

головний інженер Подільського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів ТОВ «Оператор газотранспортної системи України»  

(за згодою)

 

МАНЖОС
Сергій Іванович

 

заступник начальника Управління

розвитку територій та інфраструктури обласної військової адміністрації – начальник відділу розвитку енергетики

та енергоменеджменту

 

МЕЛІХОВ

Руслан Петрович

начальник відділу управління силами безпеки управління територіальної оборони Департаменту оборонної роботи та забезпечення правопорядку обласної військової адміністрації

 

МЕЛЬНИК

Андрій Валерійович

 

заступник начальника управління –начальник виробничо-технічного відділу Управління будівництва обласної військової адміністрації

 

МЕНЬШІКОВ

Костянтин Едуардович

 

директор Департаменту оборонної роботи та забезпечення правопорядку обласної військової адміністрації

 

МІЩЕНКО               

Андрій Володимирович

заступник начальника управління – начальник відділу превентивної діяльності та ринкового нагляду управління цивільного захисту та превентивної діяльності Головного управління ДСНС України у Вінницькій області (за згодою)

 

МИХАЙЛЮК

Ростислав Іванович

директор Вінницького регіонального центру обслуговування мережі Північного територіального управління обслуговування мереж НЕК «Укренерго» (за згодою)

 

МОРОЗ

Артем Анатолійович

начальник сектору захисту критичної інфраструктури Управління Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України у Вінницькій області      (за згодою)

 

НЕМИРІВСЬКИЙ

Олександр Миколайович

начальник відділу охорони публічного порядку управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Вінницькій області (за згодою)

 

ПАНЧУК

Борис Володимирович

 

заступник начальника Управління – начальник відділу фізичної охорони Управління поліції охорони у Вінницькій області (за згодою)

 

ПІЧА

Віктор Сергійович

керівник департаменту із сервісів ВП «Ладижинська ТЕС» АТ ДТЕК «Західенерго» (за згодою)

 

РОЗБОРСЬКИЙ

Олег Федорович

 

директор технічний Комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго»

(за згодою)

 

СИДОРУК

Олександр Іванович

 

головний інженер Комунального підприємства «Вінницяоблводоканал»                 (за згодою)

 

СМІРНОВ

Петро Іванович

начальник відділу проектів відновлення та захисту об’єктів критичної інфраструктури Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Вінницькій області                (за згодою)

 

 

СОРОКА

Валерій Григорович

 

керівник штабу зони територіальної оборони № 16 (за згодою)

СПРЕЙС

Едуард Болиславович

начальник штабу військової частини Т0930    (за згодою)

 

СТОЛЯРЕНКО

Денис Юрійович

заступник директора Департаменту оборонної роботи та забезпечення правопорядку обласної військової адміністрації – начальник управління територіальної оборони

 

СТОЛЯРОВ

Дмитро Вікторович

 

заступник директора Департаменту з питань цивільного захисту, ресурсного забезпечення сил оборони і безпеки обласної військової адміністрації – начальник управління цивільного захисту, забезпечення діяльності ситуаційного центру та мережі пунктів управління

 

ТВЕРДОХЛІБ

Михайло Іванович

 

старший допоміжного пункту управління угруповання сил і засобів територіальної оборони «Захід» (за згодою)

 

ТКАЧЕНКО

Анатолій Едуардович

 

директор з капітального будівництва та інвестицій АТ «Вінницяобленерго»                     (за згодою)

 

ЦУБЕР

Віра Михайлівна

 

заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної військової адміністрації – начальник управління інформаційної діяльності

 

ШЕВЧЕНКО

Іван Васильович

 

заступник начальника ВП Жмеринська дистанція електропостачання регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» (за згодою)

 

ШЕВЧУК

Сергій Анатолійович

начальник відділу забезпечення діяльності Вінницького регіонального центру обслуговування мережі Північного територіального управління обслуговування мереж НЕК «Укренерго» (за згодою)

 

ШМІГЛЕНКО

Сергій Іванович

 

заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики обласної військової адміністрації

 

 

Начальник управління розвитку

територій та інфраструктури

обласної військової адміністрації         

Владислав ВАЛЕНДЮК

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ начальника обласної

військової адміністрації

11 жовтня 2022 р.  № 2104

(у редакції наказу начальника

обласної військової адміністрації

від 19 листопада 2025 р.  № 661)

 

ПОЛОЖЕННЯ про координаційну робочу групу з питань забезпечення безпеки і стійкості об’єктів критичної інфраструктури у Вінницькій області 

  1. Координаційна робоча група з питань забезпечення безпеки і стійкості об’єктів інфраструктури у Вінницькій області (далі – Робоча група) є консультативно-дорадчим органом, утвореним при обласній військовій адміністрації.

Діяльність робочої групи спрямовується (координується) заступником начальника обласної військової адміністрації.

Робоча група здійснює свою діяльність на постійній основі з дотриманням вимог Закону України «Про критичну інфраструктуру», постанов Кабінету Міністрів України від 09 жовтня 2020 року № 1109 «Деякі питання об’єктів критичної інфраструктури», від 09 жовтня 2020 року № 943 «Деякі питання об’єктів критичної інформаційної інфраструктури», від 22 вересня 2023 року  № 1033 «Про утворення Координаційного штабу із оперативного реагування та забезпечення створення нормальних умов життєдіяльності населення під час обмеження та/або припинення постачання електричної енергії» та інших нормативно-правових актів у сфері функціонування й захисту критичної інфраструктури, її об’єктів у мирний час та особливий період.

 

  1. Терміни в цьому Положенні вживаються у значенні, наведеному в Законі України «Про критичну інфраструктуру».

 

  1. Структура, склад та чисельність Робочої групи визначаються її головою та затверджуються наказом начальника обласної військової адміністрації.

Робоча група складається із представників обласної військової адміністрації та, у разі потреби, до її складу можуть залучатися представники інших органів державної влади і місцевого самоврядування, військових формувань, утворених відповідно до законів України, правоохоронних органів, представники підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, науковці, спеціалісти  із забезпечення безпеки і стійкості об’єктів критичної інфраструктури.

Рекомендації, які надають залучені представники, обов’язкові до розгляду Робочою групою.

  1.  Робоча група у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, нормативно-правовими та організаційно-розпорядчими актами Верховної Ради України, Адміністрації Держспецзв’язку, іншими нормативно-правовими актами, наказами та розпорядженнями начальника обласної військової адміністрації та цим Положенням.

 

  1. Робоча група виконує покладені на неї завдання у взаємодії із структурними підрозділами обласної військової адміністрації, Адміністрацією Держспецзв’язку, її територіальним органом – Управлінням Держспецзв’язку у Вінницькій області, а також у межах наданих повноважень – із центральними органами виконавчої влади, суб’єктами національної системи захисту критичної інфраструктури, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, районними військовими адміністраціями, військовими формуваннями, утвореними відповідно до законів України, правоохоронними органами, підприємствами, установами та організаціями.

 

  1. Основними завданнями Робочої групи є:

1) участь у реалізації державної політики у сфері захисту критичної інфраструктури в межах регіону під час воєнного стану, а також протягом       12 місяців після його припинення чи скасування;

2) забезпечення координації діяльності органів місцевого самоврядування, надання консультацій операторам об’єктів критичної інфраструктури з питань забезпечення захисту об’єктів критичної інфраструктури регіону;

3) участь у встановленому законодавством порядку в реагуванні на кризові ситуації, пов’язані із забезпеченням безпеки та стійкості критичної інфраструктури;

4) розроблення місцевих програм забезпечення безпеки та стійкості критичної інфраструктури, програм підвищення стійкості територіальних громад до кризових ситуацій, викликаних припиненням або погіршенням надання важливих для їх життєдіяльності послуг чи для здійснення життєво важливих функцій;

5) розроблення, погодження із заінтересованими органами та затвердження місцевих планів взаємодії залучених суб’єктів у кризовій ситуації з метою підтримання життєво важливих функцій та надання життєво важливих послуг, планів відновлення функціонування критичної інфраструктури;

6) розроблення, погодження із заінтересованими органами та затвердження програм навчання населення для забезпечення захисту в разі виникнення режиму реагування на виникнення кризової ситуації та режиму відновлення штатного функціонування;

7) здійснення іншої діяльності щодо забезпечення стійкості та захисту критичної інфраструктури в межах повноважень, що регулюють діяльність суб’єктів захисту критичної інфраструктури в регіоні;

8) сприяння координації діяльності місцевих органів виконавчої влади, а також інших державних органів, органів місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання всіх форм власності з питань:

забезпечення публічної безпеки і порядку, запобігання кримінальним правопорушенням під час обмеження та/або припинення постачання електричної енергії;

посилення захисту та охорони об’єктів критичної інфраструктури, що віднесені до секторальних переліків об’єктів критичної інфраструктури, які складаються секторальними органами у сфері захисту критичної інфраструктури (далі – об’єкти критичної інфраструктури), та життєзабезпечення населення;

регулювання дорожнього руху, створення безпечних умов на дорогах під час тривалих відключень енергопостачання;

забезпечення безперебійного транспортного сполучення на автомобільних дорогах загального користування;

організації проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт з ліквідації наслідків обстрілів і бойових дій;

інформування населення про ускладнення ситуації та порядок дій у цих умовах;

розгортання, організації роботи та забезпечення функціонування пунктів незламності;

надання медичної та психологічної допомоги постраждалим;

залучення пересувних електростанцій для аварійного живлення об’єктів критичної інфраструктури та життєзабезпечення населення;

забезпечення створення нормальних умов життєдіяльності населення під час обмеження та/або припинення постачання електричної енергії;

надання допомоги малозахищеним верствам населення;

9) координація заходів безпеки в разі прийняття рішення та проведення заходів з евакуації;

10) координація заходів безпеки та сталої роботи транспортної інфраструктури, надання послуг поштового зв’язку та всіх видів електричного зв’язку;

11) координація безпекових заходів із забезпечення електроживленням об’єктів життєзабезпечення населення та об’єктів критичної інфраструктури;

12) визначення шляхів і способів розв’язання проблемних питань, що виникають під час оперативного реагування та забезпечення створення нормальних умов життєдіяльності населення під час обмеження та/або припинення постачання електричної енергії, газопостачання, водопостачання, теплопостачання;

13) здійснення постійного моніторингу стану енергетичної інфраструктури області, включно з об’єктами генерації, передачі, розподілу електричної енергії, газо-, тепло- та водопостачання, з метою виявлення ризиків і запобігання виникненню кризових ситуацій;

14) забезпечення координації дій енергетичних підприємств, операторів систем розподілу, підприємств теплопостачання, водопостачання та газопостачання, органів місцевого самоврядування і відповідних служб з метою безперебійного функціонування систем життєзабезпечення населення в умовах воєнного стану та надзвичайних ситуацій;

15) участь у розробленні і реалізації заходів із підвищення надійності, стійкості та безпеки функціонування систем енергопостачання, водопостачання, теплопостачання та газопостачання;

16) підготовка пропозицій щодо організації охорони та оборони об’єктів критичної інфраструктури, як комплексу режимних, інженерних, інженерно-технічних та інших заходів (з метою запобігання, недопущення, припинення протиправних дій та несанкціонованого втручання до об’єктів критичної інфраструктури);

17) підготовка пропозицій щодо протиповітряного прикриття об’єктів критичної інфраструктури із використанням безпілотних літальних апаратів (БпЛА) – перехоплювачів та засобів радіоелектронної боротьби (РЕБ);

18) взаємодія з командуванням Повітряних Сил щодо створення мобільних вогневих груп та вогневих груп, які забезпечуватимуть оборону об’єктів критичної інфраструктури.

 

  1. Робоча група відповідно до покладених на неї завдань:

1) забезпечує координацію діяльності місцевих органів виконавчої влади та надає консультацію операторам  об’єктів критичної інфраструктури з питань забезпечення захисту об’єктів критичної інфраструктури регіону під час воєнного стану, а також протягом 12 місяців після його припинення чи скасування;

2) взаємодіє із секторальними, функціональними органами у сфері захисту критичної інфраструктури та операторами критичної інфраструктури з питань забезпечення захисту об’єктів регіону;

3) приймає участь у проведенні оцінки захищеності об’єктів критичної інфраструктури регіону, аналізу та оцінки загального стану їх захищеності;

4) може брати участь у проведенні оцінки загроз та ризиків критичної інфраструктури на регіональному рівні;

5) бере участь у відновленні функціонування важливих державних об’єктів національної економіки, об’єктів критичної інфраструктури та об’єктів, які забезпечують життєдіяльність населення в межах регіону;

6) підвищує стійкість громад до кризових ситуацій, викликаних припиненням або погіршенням надання важливих для їх життєдіяльності послуг або припиненням здійснення життєво важливих функцій;

7) координує залучення сил і засобів центральних та місцевих органів виконавчої влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання всіх форм власності (за згодою) до здійснення заходів із забезпечення сталої роботи об’єктів критичної інфраструктури та життєзабезпечення населення;

8) проводить моніторинг заходів щодо оперативного реагування та забезпечення створення нормальних умов життєдіяльності населення під час обмеження та/або припинення постачання електричної енергії;

9) сприяє наданню технічної допомоги, кадрових та трудових ресурсів, а також матеріально-технічного забезпечення під час виконання робіт із захисту об’єктів критичної інфраструктури операторами систем розподілу;

10) здійснює координацію дій у сфері енергетики, паливно-енергетичного комплексу та систем життєзабезпечення населення з метою забезпечення безперебійного функціонування енергопостачання, водопостачання, теплопостачання та газопостачання, а також підвищення їх стійкості до кризових ситуацій;

11) організовує взаємодію з силами безпеки та оборони щодо охорони та захисту об’єктів критичної інфраструктури.

 

  1. Робоча група для виконання покладених на неї завдань має право:

1) запитувати та одержувати в установленому порядку від Кабінету Міністрів України, Адміністрації Держспецзв’язку, державних підприємств, суб’єктів національної системи захисту критичної інфраструктури, інших органів державної влади, органів місцевого самоврядування, військових формувань, утворених відповідно до законів України, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності документи і матеріали, необхідні для виконання покладених на робочу групу завдань;

2) вносити на розгляд голови Робочої групи пропозиції щодо залучення представників та фахівців суб’єктів національної системи захисту критичної інфраструктури, інших органів державної влади, органів місцевого самоврядування,   військових   формувань,   утворених   відповідно   до   законів

України, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності до розгляду питань та участі в заходах, що належать до компетенції Робочої групи, утворення постійних або тимчасових робочих груп для забезпечення виконання покладених на Робочу групу завдань;

3)  у межах компетенції взаємодіяти з Кабінетом Міністрів України, Адміністрацією Держспецзв’язку, суб’єктами національної системи захисту критичної інфраструктури, іншими органами державної влади, органами місцевого самоврядування, військовими формуваннями, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності;

4) користуватися відповідними інформаційними базами даних державних органів та іншими технічними засобами в установленому порядку;

5) отримувати в установленому порядку від місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування необхідну інформацію, документи та матеріали;

6) брати участь у роботі дорадчих органів, комісій, робочих груп, діяльність яких стосується питань, що належать до компетенції Робочої групи;

7) брати участь у конференціях, семінарах, виставках та інших заходах (зокрема міжнародних) та вносити на розгляд голові Робочої групи питання щодо участі у нарадах, у проведенні семінарів з питань, що належать до компетенції Робочої групи.

 

  1. Поточні завдання доводяться до відома членів Робочої групи усно або письмово обласною військовою адміністрацією, а також на нарадах робочої групи.

 

  1. Для організаційного забезпечення діяльності Робочої групи створюється секретаріат, який відповідає за підготовку, координацію, ведення протоколів засідань, доведення рішень до виконавців, вирішення питань поточної діяльності та документальне оформлення роботи Робочої групи.

Секретаріат утворюється з двох секретарів: одного представника Управління розвитку територій та інфраструктури обласної військової адміністрації та одного представника Департаменту оборонної роботи та забезпечення правопорядку обласної військової адміністрації.

 

  1. Кожен секретар відповідає за ведення протоколів засідань Робочої групи, документальне оформлення матеріалів та підготовку питань, що належать до компетенції відповідного структурного підрозділу, від якого він делегований:

секретар від Управління розвитку територій та інфраструктури забезпечує підготовку, опрацювання матеріалів і ведення протоколів із питань, пов’язаних з інженерним захистом об’єктів критичної інфраструктури та функціонуванням систем життєдіяльності (енергопостачання, водопостачання, газопостачання, теплопостачання);

секретар від Департаменту оборонної роботи та забезпечення правопорядку забезпечує підготовку, опрацювання матеріалів і ведення протоколів із питань, що стосуються координації та організації роботи з силами безпеки та оборони області.

 

  1. Очолює Робочу групу її голова, який за посадою є заступником начальника обласної військової адміністрації

 

  1. Робоча група збирається у разі потреби (але не рідше, ніж один раз на півроку) з метою вирішення питань забезпечення безпеки і стійкості об’єктів критичної інфраструктури Вінницької області.

 

  1. Формою роботи Робочої групи є засідання, що проводяться за рішенням її голови.

Засідання Робочої групи веде її голова, а за його відсутності – заступник голови.

Підготовку матеріалів для розгляду на засіданнях Робочої групи забезпечують секретарі.

Засідання Робочої групи вважається правомочними, якщо на ньому присутні більш як половина її членів.

 

  1. На своїх засіданнях Робоча група розглядає та приймає рішення з питань, що належать до її компетенції.

Рішення Робочої групи вважаються прийнятими, якщо за них проголосувало більш як половина присутніх членів Робочої групи.

У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні.

Рішення Робочої групи фіксуються у протоколі засідання, який підписується її головою.

Член Робочої групи, який не підтримує рішення, може викласти у письмовій формі свою окрему думку, що додається до протоколу засідання та є його невід’ємною частиною.

Результати засідання Робочої групи оформляються протоколом, який підписує голова та секретарі.

Рішення доводиться секретарями до відома та виконання членам Робочої групи.

 

  1. Організаційне та інформаційне забезпечення діяльності Робочої групи здійснюють:

        1) Управління розвитку територій та інфраструктури обласної військової адміністрації, з питань:

        інженерного захисту об’єктів критичної інфраструктури;

        забезпечення функціонування систем життєдіяльності (енергопостачання, водопостачання, газопостачання, теплопостачання);

        2) Департамент оборонної роботи та забезпечення правопорядку обласної військової адміністрації, з питань:

організації фізичного захисту (охорони та оборони) об’єктів критичної інфраструктури, з метою запобігання, недопущення, припинення протиправних дій та несанкціонованого втручання до об’єктів критичної інфраструктури;

протиповітряного прикриття об’єктів критичної інфраструктури із використанням безпілотних літальних апаратів (БпЛА) – перехоплювачів та засобів радіоелектронної боротьби (РЕБ);

створення мобільних вогневих груп та вогневих груп у взаємодії з командуванням Повітряних Сил, які забезпечуватимуть оборону об’єктів критичної інфраструктури.

 

Начальник Управління розвитку

територій та інфраструктури

обласної військової адміністрації   

 Владислав ВАЛЕНДЮК

 

 

Завантажити. Наказ.pdf (Розмір - 219 КБ)