РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

10 грудня 2021 року

Вінниця

     № 860

 

Про затвердження Тарифів на платні

послуги, що надаються Університетською

клінікою Вінницького національного

медичного університету ім. М.І. Пирогова

 

Відповідно до статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанов Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року   № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» (із змінами), від 17 вересня 1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах  охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах» (із змінами)

 

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

  1. Затвердити Тарифи на платні послуги, що надаються Університетською клінікою Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова (додаються).

 

  1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Голови Вінницької обласної державної адміністрації від 13 січня 2021 року № 2 «Про затвердження Тарифів на платні послуги, що надаються Університетською клінікою Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова», зареєстроване у Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Хмельницький) 22 січня 2021 року за № 3/220 (додаються).

 

  1. Департаменту правового забезпечення Вінницької обласної державної адміністрації подати це розпорядження на державну реєстрацію до Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький).

 

  1. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації у Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Хмельницький), з моменту його оприлюднення.

 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника Голови Вінницької обласної державної адміністрації Наталю ЗАБОЛОТНУ.

 

Голова Вінницької обласної

державної адміністрації

Сергій БОРЗОВ

Додаток 1. doc

Додаток 2. pdf