РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

09 листопада 2021 року

Вінниця

     № 792

                     

Про внесення змін до обласного

бюджету на 2021 рік

 

 Відповідно до статті 23 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 року № 18 «Про затвердження Порядку передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету», рішення 3 сесії обласної Ради 8 скликання від 24 грудня 2020 року № 19 «Про обласний бюджет на 2021 рік» (зі змінами): 

  1. Унести зміни до доходів, фінансування, розподілу видатків, кредитування, показників міжбюджетних трансфертів обласного бюджету, розподілу коштів бюджету розвитку на здійснення заходів із будівництва, реконструкції і реставрації, капітального ремонту об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об’єктами, розподілу витрат місцевого бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм відповідно до уточнених планових показників обласного бюджету на 2021 рік згідно з додатками 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7. 
  1. Департаменту фінансів обласної державної адміністрації унести зміни до розпису обласного бюджету. 
  1. Це розпорядження підлягає затвердженню сесією обласної Ради. 
  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника Голови обласної державної адміністрації Сергія Здітовецького.

 

 

Голова обласної державної

адміністрації                                                      

                        Сергій БОРЗОВ

 

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7