РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

04 червня 2021 року

Вінниця

     № 472

 

ЗАРЕЄСТРОВАНО          

у  Центрально-Західному міжрегіональному

управлінні Міністерства юстиції

(м. Хмельницький)       

17 червня 2021 року за № 35/252

 

Про затвердження Тарифів на платні

медичні послуги, що надаються комунальним

некомерційним підприємством «Вінницький

обласний клінічний високоспеціалізований

ендокринологічний центр Вінницької обласної Ради»

 

        Відповідно до статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанов Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року  № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» (із змінами), від 17 вересня 1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах» (із змінами) 

ЗОБОВ’ЯЗУЮ: 

  1. Затвердити Тарифи на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Вінницький обласний клінічний високоспеціалізований ендокринологічний центр Вінницької обласної Ради» (додаються). 
  1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Голови Вінницької обласної державної адміністрації від 21 жовтня 2019 року № 813 «Про затвердження Тарифів на платні медичні послуги, що надаються лікувально-профілактичним закладом – «Вінницький обласний клінічний високоспеціалізований ендокринологічний центр», зареєстроване у Головному територіальному управлінні юстиції у Вінницькій області 05 листопада 2019 року за №117/ 1771. 
  1. Департаменту правового забезпечення Вінницької обласної державної адміністрації подати це розпорядження на державну реєстрацію до Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький). 
  1. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації у Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Хмельницький), з моменту його оприлюднення. 
  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого  заступника Голови Вінницької обласної державної адміністрації Наталю ЗАБОЛОТНУ.

 

Голова Вінницької обласної

державної адміністрації                                        

                 Сергій БОРЗОВ

 

Додаток