РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

28 грудня 2019 року

Вінниця

№ 1003

 

Про підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій та депутатів місцевих рад у 2020 навчальному році

 

Відповідно до законів України «Про державну службу», «Про службу в органах місцевого самоврядування», розпорядження Кабінету Міністрів України від 01 грудня 2017 року № 974-р «Про схвалення Концепції реформування системи професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад»:

1. Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій області (Т. Пашиніна) забезпечити:

1) проведення навчання державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, працівників державних підприємств, установ і організацій, депутатів місцевих рад у 2020 році з відривом від роботи згідно із планом-графіком (додається);

2) належну організацію і науково-методичне забезпечення навчального процесу;

3) здійснення видатків на організацію навчання коштом обласного бюджету та державного бюджету – для державних службовців територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

2. Взяти до відома, що відшкодування витрат на відрядження (оплата за проїзд, проживання в готелі, добові), здійснюється органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, що направляють слухачів на навчання.

3. Керівникам місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів облдержадміністрації і територіаль-них органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади забезпечити своєчасну явку слухачів на навчання.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації І. Івасюка.

 

Голова обласної державної

адміністрації   

Владислав СКАЛЬСЬКИЙ

 

    Додаток1.doc

    Додаток2.doc