РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 711 від 29 вересня 2021 року

 

     РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

29 вересня 2021 року

Вінниця

     № 711

 

 

Про затвердження Змін до Тарифів

на платні послуги, що надаються

комунальним некомерційним підприємством

«Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня

ім. акад. О. І. Ющенка Вінницької обласної Ради»

 

Відповідно до статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанов Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року  № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» (із змінами), від 17 вересня 1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах» (із змінами) 

ЗОБОВ’ЯЗУЮ: 

  1.    Затвердити Зміни до Тарифів на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. акад. О. І. Ющенка Вінницької обласної Ради», затверджених розпорядженням Голови Вінницької обласної державної адміністрації від 08 лютого 2021 року № 71, зареєстрованих у Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Хмельницький) 18 лютого 2021 року за № 13/230 (додаються). 
  1.   Департаменту правового забезпечення Вінницької обласної державної адміністрації подати це розпорядження на державну реєстрацію до     Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький). 
  1.  Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації у Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Хмельницький), з моменту його оприлюднення. 
  1.   Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника Голови Вінницької обласної державної адміністрації Наталю ЗАБОЛОТНУ.

 

Голова Вінницької обласної

державної адміністрації                                                      

    Сергій БОРЗОВ

Зміни до тарифів

Супровідний лист