ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
НАКАЗ
|
29.04.2026 |
м. Вінниця |
№ 260 |
|
Про внесення змін до наказу начальника
обласної військової адміністрації
від 17 квітня 2026 року № 216
Відповідно до статті 11 Закону України «Про екстрену медичну допомогу», постанови Кабінету Міністрів України від 14 липня 2021 року № 725 «Про затвердження Положення про систему безперервного професійного розвитку медичних та фармацевтичних працівників», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 23 лютого 2024 року № 262 «Про затвердження Порядку підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників системи екстреної медичної допомоги», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12 квітня 2024 року за № 535/41880, враховуючи Положення про проведення чемпіонатів бригад екстреної медичної допомоги, затвердженого наказом Державного закладу «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров’я України» від 10 лютого 2026 року № 27, з метою посилення спроможності системи екстреної медичної допомоги області ефективно реагувати на щоденні і кризові виклики, синхронізації дій між відомствами через спільні тренування та удосконалення надання екстреної медичної допомоги населенню України
НАКАЗУЮ:
- Унести до наказу начальника обласної військової адміністрації від 17 квітня 2026 року № 216 «Про робочу групу з організації та проведення ХІІ Чемпіонату України з екстреної медичної допомоги з міжнародною участю «Вінницьке медичне ралі 2026» такі зміни:
доповнити наказ пунктом 2 такого змісту:
«2. Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області забезпечити участь двох екіпажів Державної служби України з надзвичайних ситуацій в проведенні ХІІ Чемпіонату України з екстреної медичної допомоги з міжнародною участю «Вінницьке медичне ралі 2026.».
У зв’язку з цим пункт 2 вважати пунктом 3.
- Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Начальник обласної
військової адміністрації
Наталя ЗАБОЛОТНА
Завантажити. Наказ.pdf (Розмір - 144 КБ)
