«Новорічний потяг» - захід, який об’єднав майже півтисячі діток учасників АТО/ООС та дітей загиблих (померлих) учасників бойових дій зі всієї області

У розпал новорічних свят до нашого міста завітали 450 діток з 23 районів та 6 міст Вінницької області. Діти розпочали свій день з Новорічної Резиденції у самому центрі міста, відвідали казкову новорічну ярмарку та намилувались красунею ялинкою, яку нещодавно відкрили у Центральному парку.

Після прогулянки на дітей уже чекали актори інтерактивного естрадно-циркового шоу «Котигорошко та три богатирі» у Вінницькій обласній філармонії. Перед початком вистави дітей привітала заступник голови облдержадміністрації Наталя Заболотна (Natalia Zabolotna).

«Аби допомогти нашому доброму другу Святому Миколаю, сьогодні ми для всіх вас підготували маленьку казку і маємо надію, що у вас залишаться лише приємні враження та спогади про цей день. Ми в неоплатному боргу перед вашими батьками. Завжди будемо пам'ятати і шанувати їх подвиг і героїзм у боротьбі за наш мир і свободу всього українського народу!» - зазначила Наталя Михайлівна.

Усі присутні дітки одержали новорічні подарунки, які зможуть перетворити на святкові прикраси та порадувати своїх близьких.

Серед запрошених також були присутні 109 дітей загиблих Героїв із області, віком до 18 років. Цьогоріч, вперше, усі вони отримали подарунки до Дня Святого Миколая у вигляді матеріальної допомоги.