Відбулась захоплива серія поїздок до наймаштабнішого інтерактивного розважального центру для дітей в Україні "Кідляндія", де 150 діток учасників бойових дій та загиблих учасників АТО/ООС із Вінниччини мали можливість засвоїти нові професії у імітації спра

До поїздки були залучені діти віком від 7 до 14 років, адже саме цей віковий період є найкращим для формування профорієнтаційних вподобань, а особливо, коли знайомство з професіями відбувається у режимі реального часу?‍♀️. Діти мали можливість сповна відчути себе дорослими у «власному» місті, оскільки кожна локація продумана до дрібниць. Безліч професій були розкриті зі всіх сторін - робочі місця, форма, виробничі процеси, клієнти, продукти виробництва, інвентар - усе, що необхідно, аби вникнути в реалії того чи іншого напрямку.

На кожній локації дітки заробляли кошти, за добре виконану роботу, та тратили їх у "Кідляндії" на різноманітні сувеніри та смаколики, тому повернулись додому з чудовим настроєм та повні вражень, про які ще довго слухатимуть їх батьки та друзі.