Різноманітні розваги на літо для дітлахів учасників АТО тривають

Настало довгоочікуване літо. Час відпочинку, розваг, нових вражень... Словом, приємна і безтурботна пора. Особливо для дітей. Але не для їхніх батьків. Для них з початком літніх канікул постає проблема: куди прилаштувати своє чадо, аби і від рук не відбилося.
За результатами оцінки потреб сімей учасників АТО виявлено проблему відсутності сімейного психологічного розвантаження та встановлено, що психологічної підтримки потребують не тільки учасники АТО, а в більшій мірі члени їх сімей, особливо діти.
З метою проведення сімейного дозвілля для учасників АТО та членів їх сімей Департаментом соціальної та молодіжної політки облдержадміністрації у 2017 році ініційовано та проведено більше 300 сучасних розважальних та розвиваючих заходів, в яких взяли участь майже 5 тисяч осіб, з яких понад 3,5 тисячі це діти.


Відтак, під час літніх канікул школярів, Відділ допомоги учасникам АТО Департаменту соціальної та молодіжної політки облдержадміністрації вдруге розпочинає проект «Дозвілля у місті під час літніх канікул» для дітей учасників антитерористичної операції, у тому числі, загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції.
Діти вказаної категорії матимуть змогу брати участь у різнопланових безкоштовних заходах проведення дозвілля у місті, які проводяться у співпраці з нашими дружніми партнерами та громадськими організаціями. Це відпочинок на природі (пікнік), відвудівання кінотеатру, мотузкового парку, боулінгу, мистецькі майстер-класи, психологічні та арт-терапевтичні заняття тощо.
Так, 2 та 3 червня 2018 року 12 дітей учасників АТО відвідали Вінницький академічний обласний театр ляльок «Золотий ключик», де переглянули цікаві повчальні вистави "Ведмежатко РІМ-ТІМ-ТІ" та "Пастушка і сажотрус".
4 червня 2018 року 10 дітей з родин учасників бойових дій з великим інтересом спостерігали за сюжетом мультфільму "Заколдований принц" в кінотеатрі "SmartCinema", що у ТЦ "Sky Park".
За підтримки ТРЦ "Анастасія" 4 червня 2018 року 20 дітей з родин учасників бойових дій розважалися грою в боулінг.
Діти отримали незабутні враження.
Слідкуйте за повідомленнями у групі за посиланням https://www.facebook.com/groups/1392967461003925/?fref=nf та долучайтесь до розваг!