Проєкт розпорядження

 

Про затвердження Тарифів на платні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Вінницьке обласне патологоанатомічне бюро Вінницької обласної Ради»

 

Відповідно до статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанов Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах», від 25 грудня 1996 року № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)», з метою встановлення економічно обґрунтованих тарифів на платні послуги

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Затвердити Тарифи на платні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Вінницьке обласне патологоанатомічне бюро Вінницької обласної Ради», що додаються. 
  1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Вінницької обласної державної адміністрації від 23 квітня 2021 року № 357  «Про затвердження Тарифів на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Вінницьке обласне патологоанатомічне бюро Вінницької обласної Ради», зареєстроване у Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Хмельницький) 28 квітня 2021 року за № 25/242.
  1. Департаменту правового забезпечення Вінницької обласної військової адміністрації подати це розпорядження на державну реєстрацію до Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ).
  1. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації у Центральному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Київ) з моменту його оприлюднення.
  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника начальника Вінницької обласної військової адміністрації Наталю Заболотну.

 

Начальник Вінницької обласної

військової адміністрації 

Сергій БОРЗОВ

 

Завантажити. Тарифи.doc (Розмір - 414КБ)