Проєкт розпорядження

 

 

Про затвердження Змін до Тарифів

на платні медичні послуги, що надаються

Університетською клінікою Вінницького національного

медичного університету ім. М. І. Пирогова

 

Відповідно до статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанов Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах», від 25 грудня 1996 року № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)»

 

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

  1. Затвердити Зміни до Тарифів на платні медичні послуги, що надаються Університетською клінікою Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова, затверджених розпорядженням голови Вінницької обласної державної адміністрації від 22 вересня 2020 року № 604, зареєстрованих у Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Хмельницький) 06 жовтня 2020 року за № 144/144, що додаються.

 

  1. Департаменту правового забезпечення Вінницької обласної військової адміністрації подати це розпорядження на державну реєстрацію до Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ).

 

  1. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації у Центральному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Київ) з моменту його оприлюднення.

 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника начальника Вінницької обласної військової адміністрації Наталю ЗАБОЛОТНУ.

 

Начальник Вінницької обласної

військової адміністрації

Сергій БОРЗОВ