ПРОЕКТ  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

  

Про внесення змін до розпорядження

голови облдержадміністрації від

31 березня 2006 року № 114

 

   Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)»(зі змінами) від 17 вересня 1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах  охорони здоров'я та вищих медичних навчальних закладах» (зі змінами):

 1. Внести до розпорядження голови облдержадміністрації від 31 березня 2006 року №114  «Про затвердження тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальними лікувально-профілактичними закладами області», зареєстрованого в Вінницькому обласному управлінні юстиції 15 травня 2006 року за №15/643(у редакції розпорядження голови облдержадміністрації від 18 грудня 2009 року №567) такі зміни :

доповнити розпорядження пунктом 3 такого змісту:

 «3. Затвердити Тарифи на платні медичні послуги, що надаються комунальною установою  -  Томашпільською центральною районною лікарнею, що додаються.».

У зв'язку з цим пункти 3-8 вважати відповідно пунктами 4-9.

 2. Юридичному відділу апарату облдержадміністрації подати це розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

 3. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування у місцевих засобах масової інформації.

 4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Гижка А.П.

 

 

   Голова обласної державної

   адміністрації                                                                             

В.КОРОВІЙ

 

Тарифи