Проєкт наказу Начальника Вінницької обласної військової адміністрації

Проєкт наказу

 

Про затвердження Тарифів на платні

медичні послуги, що надаються

комунальним некомерційним підприємством

«Центр терапії залежностей «Соціотерапія»

Вінницької обласної Ради»

 

Відповідно до статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанов Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року  № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)» (із змінами), від 17 вересня 1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах» (із змінами) 

НАКАЗУЮ: 

  1. Затвердити Тарифи на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Центр терапії залежностей «Соціотерапія» Вінницької обласної Ради» (додаються). 
  1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Голови Вінницької обласної державної адміністрації від 19 квітня 2012 року № 209 «Про затвердження тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом - «Вінницьким обласним наркологічним диспансером «Соціотерапія», зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Вінницькій області 27 квітня 2012 року за № 17/1054. 
  1. Департаменту правового забезпечення Вінницької обласної військової адміністрації подати цей наказ на державну реєстрацію до Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький). 
  1. Цей наказ набирає чинності після державної реєстрації у Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Хмельницький), з моменту його оприлюднення. 
  1. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Начальника Вінницької обласної військової адміністрації Наталю ЗАБОЛОТНУ.

 

Начальник Вінницької обласної

військової адміністрації                                             

             Сергій БОРЗОВ

 

 

Тарифи

на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Центр терапії залежностей «Соціотерапія» Вінницької обласної Ради»

 

 

Назва послуги

 

Одиниця виміру

Тариф, грн, без

ПДВ

I.

Медичні огляди: для отримання виїзної візи (крім службових відряджень державних службовців та при виїзді на лікування за наявності відповідних медичних документів); попередні профілактичні медичні огляди при прийнятті на роботу та для отримання посвідчення водія транспортних засобів (крім випадків, коли медичні огляди проводяться за направленнями органів державної служби зайнятості), медичні огляди для отримання дозволу на право отримання та носіння зброї громадянами, а також відповідні періодичні профілактичні медичні огляди

1.

Проведення обов’язкового первинного і профілактичного наркологічного огляду:

1)

наркологічний профілактичний огляд (в тому числі дослідження активності гамма- глутамілтрансферази в сироватці крові) (забір крові з вени)

 

 

 

1 огляд

 

 

 

254,93

2)

наркологічний профілактичний огляд (в тому числі дослідження активності гамма-глутамілтрансферази в сироватці крові) (забір крові з пальця)

1 огляд

232,72

3)

наркологічний профілактичний огляд

1 огляд

123,94

4)

дослідження активності гамма-глутамілтрансферази в сироватці крові (забір крові з вени)

 

 

1 дослідження

 

 

130,99

5)

дослідження активності гамма-глутамілтрансферази в сироватці крові

(забір крові з пальця)

 

 

1 дослідження

 

 

108,77

6)

отримання дубліката сертифіката

1 примірник

55,43

2.

Проведення щозмінного передрейсового та післярейсового медичного огляду водіїв транспортних засобів

1 огляд

52,70

 

Директор Департаменту охорони

здоров’я та реабілітації Вінницької

обласної військової адміністрації                      

            Ольга ЗАДОРОЖНА