Начальник Вінницької РВА Віталій Урдзік під час брифінгу

Вінницький район – найбільший в області за територією. Він об’єднав 8 колишніх районів: Вінницький, Тиврівський, Липовецький, Оратівський, Погребищенський, та частини Іллінецького, Немирівського і Літинського. До складу Вінницького району входить 16 територіальних громад, 413 населених пунктів, у яких проживає понад 657 тисяч людей.

зображення документів та лупи на синьому тлі з написом "Прозорість і підзвітність"

Рішенням Мурованокуриловецького районного суду Вінницької області задоволено заяву Могилів-Подільської окружної прокуратури про передачу безхазяйного нерухомого майна у комунальну власність Вендичанської територіальної громади.

Суддівський молоток

Рішенням Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області задоволено позов Хмільницької окружної прокуратури до громадянина про розірвання договору оренди та повернення земельної ділянки з водним об’єктом на території Уланівської сільської ради Хмільницького району.

схематичне зображення калькулятора, ручки та діаграми з написом "Прозорість та підзвітність"

За процесуального керівництва Жмеринської окружної прокуратури в рамках діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність», повідомлено про підозру жительці Жмеринського району за фактом складання та видачі службовою особою неправдивих офіційних документів.

Комп'ютер та лупа

В рамках діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність», за процесуального керівництва Хмільницької окружної прокуратури, оголошено підозру 37-річному директору одного з комунальних підприємств Хмільницького району за вчинення кримінального правопорушення.

Зображення з написом "Прозорість і підзвітність"

Прокурорами Хмільницької окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно керівника управління Хмільницької міської ради Вінницької області за обвинуваченням у службовій недбалості.

інфографіка

В рамках діяльності обласної робочої групи «Прозорість та підзвітність» прокурори Вінницької окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишнього генерального директора одного з комунальних підприємств м. Вінниці за фактом службової недбалості.

схематичне зображення лупи, комп'ютерної техніки та документів

В рамках діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність» управління стратегічних розслідувань у Вінницькій області продовжує проведення комплексних заходів щодо протидії зловживанням з бюджетними коштами.

На фото Начальник ОВА Сергій Борзов та керівник Регіонального відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях Андрій Маркевич

Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов та Начальник Регіонального відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях Андрій Маркевич підписали Меморандум про співпрацю.

цифрове зображення мапи України

Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Закарпатська та Львівська обласні військові адміністрації провели інформаційний аудит публічних даних. Його результати допоможуть налагодити інформаційні потоки, побудувати ефективні бізнес-процеси, а також покращити кількість та якість відкритих даних.

фото спікера тренінгу на фоні екрану та люди в залі

25 та 26 січня відбулися перші цьогорічні тренінги з роботи з відкритими даними Open Data Academy. Публічні службовці Вінниці та області отримали нові знання для впровадження інновацій у місцевому управлінні.

Сергій Борзов інформує про діяльність робочої групи «Прозорість та підзвітність»

За час діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність» управлінням стратегічних розслідувань у Вінницькій області проведено понад 300 моніторингів публічних закупівель на загальну суму 900 млн грн.

Прозорість та підзвітність

За час діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність» управлінням стратегічних розслідувань у Вінницькій області ДСР НП України проведено понад 300 моніторингів публічних закупівель на загальну суму понад 900 млн грн.

Сторінка 1 із 2