Паспорт набору даних
Ідентифікаційний номер 6 – antukor_zvit
Найменування набору даних Звіт про результати проведених заходів щодо реалізації місцевими органами виконавчої влади Вінницької області державної антикорупційної політики за 2019 рік
Опис змісту звіт
Мова українська
Формати 7z

Формат стиснення набору даних 

(у разі наявності такого стиснення)

7z
Дата і час першого оприлюднення набору даних 11.02.2014
Дата і час внесення останніх змін до набору даних 22.11.2019
Дата актуальності даних у наборі даних 22.11.2019
Періодичність оновлення набору даних у разі потреби
Підстава оприлюднення набору даних

Розпорядження голови облдержадміністрації від 15 липня 2019 року №515 "Про затвердження Порядку оприлюднення облдержадміністрацією наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"

Ключові слова Аналітична довідка
Гіперпосилання на набір даних http://www.vin.gov.ua/images/doc/pubinfo/zvit_.7z
Гіперпосилання на структуру набору даних https://data.gov.ua/dataset/d126397d-d918-4676-aa65-36cf5ccea272
Розпорядник інформації Вінницька обласна державна адміністрація
Відповідальна особа Новікова О.М.
Електронна адреса відповідальної особи Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

__________

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних облдержадміністрації).