Фото засідання Громадської ради

Учора, 8 лютого, під час чергового засідання правління члени Громадської ради опрацювали проєкт Плану роботи Громадської ради при облдержадміністрації на 2024 рік, включивши до нього попередньо надані комітетами пропозиції та взявши до уваги зауваження.

учасники та учасниці воркшопу в медіацентрі

Сьогодні в офіційному медіацентрі Вінницької обласної військової адміністрації відбувся тренінговий семінар для інститутів громадянського суспільства. Це - перший воркшоп із серії «Розвиток громад через спроможні організації».

учасники форуму

До Міжнародного Дня волонтера на Вінниччині відбувся ветеранський волонтерський форум «Волонтери – люди доброї волі». Організували  захід обласна організація ветеранів України спільно з обласною універсальною науковою бібліотекою імені В. Отамановського.

 Представлення проєкт обласного бюджету на 2024 рік

На спільному засіданні Громадської ради при облдержадміністрації та Громадської ради при обласній Раді були представлені проєкт обласного бюджету на 2024 рік та проєкт Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на наступний рік.

люди в залі

Про дорадництво в аграрній сфері та важливість національно-патріотичного виховання дітей та молоді говорили члени Громадської ради при облдержадміністрації під час чергового засідання правління.

Сьогодні, 10 серпня, у пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОВА відбулось чергове засідання правління Громадської ради при облдержадміністрації.

Сторінка 1 із 5