ДО УВАГИ ІГС ВІННИЧЧИНИ!

З 9 жовтня до 7 листопада 2017 року у рамках реалізації проекту «Допомога Уряду України з реалізації Національної стратегії розвитку громадянського суспільства» Координатором проектів ОБСЄ в Україні спільно з Адміністрацією Президента України і Міністерством молоді та спорту України планується проведення низки регіональних засідань у форматі «круглого столу» для обговорення проекту Закону України «Про Національний фонд розвитку громадянського суспільства».

 

До участі у засіданнях запрошуються працівники підрозділів обласних та районних державних адміністрацій, які відповідальні за взаємодію з громадянським суспільством, а також представники організацій громадянського суспільства.

Регіональне засідання проходитиме 23 жовтня у м. Вінниці.

Для підтвердження участі в заході необхідно заповнити заявку, що міститься за посиланням: https://goo.gl/forms/AqIzo3c8EEpWwxZI2

Відшкодування витрат, пов’язаних із участю в заході (проїзд та харчування), здійснюватиметься організаторами заходу. Компенсація транспортних витрат відбуватиметься за наявності паспорта та оригіналів проїзних документів на автобус або потяг.

Відповідальна особа – представник Координатора проектів ОБСЄ в Україні Роговська Катерина. Контактний телефон: (063) 313 08 82.