Спільне фото учасників зустрічі

У Хмельницькому відбулась зустріч представників Управління ООН з координації гуманітарних справ (OCHA Ukraine) із партнерами, які працюють у Вінницькій, Хмельницькій та Житомирській областях.

Фото учасників зустрічі

Перший заступник Начальника обласної військової адміністрації Наталя Заболотна та заступник Начальника ОВА Андрій Кавунець провели зустріч із представниками Управління Верховного комісара ООН у справах біженців у Вінницькій області.

На Вінниччині відбувся форум щодо реалізації проєкту з посилення згуртованості громад та впровадження інклюзивних рішень

Сьогодні відбувся регіональний форум у межах проєкту «Сприяння соціальному згуртуванню постраждалих громад, де впроваджуються інклюзивні житлові рішення».

За дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова, у заході взяв участь його заступник Андрій Кавунець.

зображення смартфона на синьому тлі з логотипами Дії, Укрзалізниці та написом "Претензійне повернення квитків тепер онлайн"

Хочете повернути квиток онлайн, а послуга вже закрита або недоступна? Відтепер оформити претензійне повернення квитків можна онлайн — з Дією! Укрзалізниця цифровізувала процес, тож тепер достатньо оформити електронну версію заяви й підписати її Дія.Підписом.

В Україні запрацював Координаційний штаб з питань приведення до належного стану захисних споруд цивільного захисту

6 лютого відбулось перше засідання Координаційного штабу з питань приведення об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту як таких, що мають стратегічне значення для забезпечення захисту населення, у належний стан.

фото зустрічі керівництва області та представників ОБСЄ в залі засідань

Начальник ОВА Сергій Борзов разом із делегацією представників Програми підтримки ОБСЄ для України на чолі зі спеціальним представником Головування – Координатором проєктів ОБСЄ в Україні, Послом Марцелом Пешком обговорили ключові напрямки співпраці щодо надання підтримки людям, які найбільше її потребують.

на фото Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна, заступник Начальника ОВА Андрій Кавунець та представники МОМ у приміщенні пансіонату

Сучасний лікарняний ліфт з'явився у Вінницькому обласному пансіонаті для людей з інвалідністю та людей похилого віку.

Соціальна допомога дітям з інвалідністю. Які документи потрібні для оформлення?

Діти з інвалідністю та люди, що мають інвалідність з дитинства, мають право на соціальну допомогу. Вона призначається на весь час інвалідності, встановленої органами медико-соціальної експертизи (МСЕК).

У Тростянці відкрили «Центр активності громадян» в рамках швейцарсько - української Програми EGAP

Тростянецька громада тісно співпрацює із програмою EGAP, що впроваджується Фондом Східна Європа у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України за підтримки Уряду Швейцарії.

люди в приміщенні

Як повідомили у Департаменті охорони здоров'я та реабілітації ОВА, у реабілітаційному відділенні Вінницької обласної клінічної психоневрологічної лікарні імені акад. О.І. Ющенка пройшли лікування 1200 пацієнтів.

Перша леді Олена Зеленська

Дружина Президента України Олена Зеленська провела підсумкову у 2023 році онлайн-зустріч з учасниками Саміту перших леді та джентльменів.

 Начальник ОВА Сергій Борзов та учасники засідання Конгресу

Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов взяв участь у підсумковому засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що відбувся у Львові.

засідання Ради безбар’єрності

Питання безбар’єрності завжди було актуальним. Зараз це нагальна необхідність для мільйонів українців, особливо для наших захисників і захисниць.

Сторінка 1 із 2