ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

20 грудня 2018 року                                              № 981

 

 

Про надання в оренду земельної ділянки

 

Відповідно до статей 17, 79-1, 93, 120, 122, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, враховуючи клопотання приватного акціонерного товариства «Ензим»:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду приватному акціонерному товариству «Ензим» на території Ладижинської міської ради, за межами населеного пункту.

2. Надати в оренду приватному акціонерному товариству «Ензим» строком на 10 років земельну ділянку площею 7,00 га з кадастровим номером 0510600000:05:001:0057 під об’єктами нерухомого майна, що належать цьому товариству на праві власності, за рахунок земель промисловості, на території Ладижинської міської ради, за межами населеного пункту, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води).

3. Уповноважити Тростянецьку райдержадміністрацію (Лобань Л.І.) укласти з приватним акціонерним товариством «Ензим» договір оренди землі з орендною платою в розмірі 3% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

4. Приватному акціонерному товариству «Ензим»:

1) виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України;

2) здійснити, в установленому законом порядку, державну реєстрацію права користування на умовах оренди земельною ділянкою.

5. Контроль за надходженням орендної плати до бюджету покласти на територіальний орган Державної фіскальної служби.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Гижка А.П.

 

Голова обласної державної

          адміністрації                                                                   

В. КОРОВІЙ