РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 921 від 21 грудня 2021 року

      РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

21 грудня 2021 року

Вінниця

     № 921

 

 Про внесення змін до відомостей

про юридичну особу

 

 Відповідно до статті 5 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», частини четвертої статті 17 закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань»: 

  1. Визначити особою, яка має право вчиняти дії від імені Вінницької обласної державної адміністрації (ідентифікаційний код 20089290) без окремого доручення (довіреності) Голови обласної державної адміністрації – самопредставництво органу у судах України, з правом вчинення від імені Вінницької обласної державної адміністрації всіх процесуальних дій, передбачених для сторони у справі, з правом підпису всіх документів з цих питань – Салецького Ігоря Олександровича, начальника Управління у справах національностей та релігій Вінницької обласної державної адміністрації. 
  1. Начальникові Управління у справах національностей та релігій Вінницької обласної державної адміністрації Ігорю Салецькому внести зміни до Єдиного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, передбачені пунктом 1 цього розпорядження.        

 

Голова обласної державної

адміністрації                                                                       

       Сергій БОРЗОВ