Сьогодні, 26 вересня, у пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної військової адміністрації відбулося чергове 17 засідання обласної комісії з реабілітації на якому розглянуто 107 заяв про визнання осіб реабілітованими від репресій.

26 вересня о 15 00 годині у пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної військової адміністрації (м. Вінниця, вул. Театральна, 14, 4 поверх) відбудеться чергове засідання обласної комісії з реабілітації при Вінницькій обласній державній адміністрації.

Сьогодні, 27 червня, у пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної військової адміністрації відбулося чергове 16 засідання обласної комісії з реабілітації на якому розглянуто 106 заяв про визнання осіб реабілітованими від репресій.

27 червеня о 15 00 год. у пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної військової адміністрації (м. Вінниця, вул. Театральна, 14, 4 поверх) в режимі онлайн відбудеться чергове засідання обласної комісії з реабілітації при Вінницькій обласній державній адміністрації.

Сьогодні, 28 березня, у пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної військової адміністрації відбулося чергове 15 засідання обласної комісії з реабілітації на якому розглянуто 104 заяви про визнання осіб реабілітованими від репресій.

28 березня о 14 30 год. у пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної військової адміністрації (м. Вінниця, вул. Театральна, 14, 4 поверх) в режимі онлайн відбудеться чергове засідання обласної комісії з реабілітації при Вінницькій обласній державній адміністрації.

Сьогодні, 28 грудня, у пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної військової адміністрації відбулося чергове засідання обласної комісії з реабілітації на якому розглянуто 103 заяви про визнання особи реабілітованою чи потерпілою від репресій.

28 грудня о 14 30 год. у пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної військової адміністрації (м. Вінниця, вул. Театральна, 14, 4 поверх) в режимі онлайн відбудеться чергове засідання обласної комісії з реабілітації при Вінницькій обласній державній адміністрації.

22 вересня о 15 30  год. в пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації (м. Вінниця, вул. Театральна, б.14, 4 поверх) в режимі онлайн відбудеться чергове засідання обласної комісії з реабілітації при Вінницькій обласній державній адміністрації.

21 липня о 14.30 год. в пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної військової адміністрації (м. Вінниця, вул. Театральна, б.14, 4 поверх) в режимі онлайн  відбудеться чергове засідання обласної комісії з реабілітації при Вінницькій обласній військовій адміністрації.

Сьогодні, 28 квітня, у пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної військової адміністрації відбулося засідання обласної комісії з реабілітації на якому розглянуто 100 заяв про визнання особи реабілітованою чи потерпілою від репресій.

28 квітня о 1500 год у пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації (м. Вінниця, вул. Театральна, 14, 4 поверх) відбудеться засідання обласної комісії з реабілітації при Вінницькій обласній військовій адміністрації.

02 березня о 15 00  год. в пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації (м. Вінниця, вул. Театральна, б.14, 4 поверх)  відбудеться чергове засідання обласної комісії з реабілітації при Вінницькій обласній державній адміністрації. 

Сьогодні, 2 грудня, у пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації відбулося останнє у поточному році засідання обласної комісії з реабілітації на якому розглянуто 100 заяв про визнання особи реабілітованою чи потерпілою від репресій.

02 грудня о 1500 год у пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації (м. Вінниця, вул. Театральна, 14, 4 поверх) відбудеться засідання обласної комісії з реабілітації при Вінницькій обласній державній адміністрації.

 15 вересня 15 00  год. в пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації (м. Вінниця, вул. Театральна, б.14, 4 поверх)  відбудеться чергове засідання обласної комісії з реабілітації при Вінницькій обласній державній адміністрації.

Сьогодні, 27 травня, у пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації відбулося чергове засідання обласної комісії з реабілітації на якому розглянуто 212 заяв про визнання особи реабілітованою чи потерпілою від репресій

27 травня о 1500 год у пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації (м. Вінниця, вул. Театральна, 14, 4 поверх) відбудеться засідання обласної комісії з реабілітації при Вінницькій обласній державній адміністрації.

Сьогодні, 25 лютого, у пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації відбулося чергове засідання обласної комісії з реабілітації.

25 лютого о 1600 год у пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації (м. Вінниця, вул. Театральна, 14, 4 поверх) відбудеться засідання обласної комісії з реабілітації при Вінницькій обласній державній адміністрації.

  1. Оголошується засідання Обласної комісії з реабілітації при Вінницькій обласній державній адміністрації
  2. Обласна комісія з реабілітації при обласній державній адміністрації продовжує свою роботу в режимі онлайн
  3. Оголошується засідання Обласної комісії з реабілітації при Вінницькій обласній державній адміністрації
  4. На Вінниччині розглянуто 33 звернення щодо визнання осіб реабілітованими або потерпілими від репресій за часів радянської влади
  5. Оголошується засідання обласної комісії з реабілітації при Вінницькій  обласній державній адміністрації
  6. На Вінниччині продовжується робота щодо визнання осіб реабілітованими або потерпілими від репресій за часів радянської влади
  7. Оголошується засідання обласної комісії з реабілітації при Вінницькій  обласній державній адміністрації
  8. Оголошується засідання обласної комісії з реабілітації при Вінницькій  обласній державній адміністрації
  9. Хто буде реабілітований
  10. На Вінниччині розпочала роботу обласна комісія з реабілітації при обласній державній адміністрації

Сторінка 1 із 2