Сьогодні, 10 серпня, у пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОВА відбулось чергове засідання правління Громадської ради при облдержадміністрації.

Для новостворених інститутів громадського суспільства, які потребують менторської підтримки, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОВА провів воркшоп «Станьмо лідерами змін».

Сьогодні, 18 липня, у філії Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Валентина Отамановського відбувся круглий стіл «Медична гуманітарна допомога в реаліях війни: співпраця з благодійними та громадськими організаціями».

Сьогодні, 13 липня, у пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної військової адміністрації на черговому засіданні правління Громадської ради при облдержадміністрації анонсовано участь у круглому столі «Медична гуманітарна допомога в реаліях війни: співпраця з благодійними та громадськими організаціями».

Сьогодні, 30 червня, у пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної військової адміністрації відбулись загальні збори Громадської ради при облдержадміністрації.

13 квітня в пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної військової адміністрації відбулось чергове засідання правління Громадської ради при облдержадміністрації.

Круглий стіл «Доброволець – це місія чи покликання?» анонсовано під час чергового засідання правління Громадської ради при облдержадміністрації, яке відбулось у пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної військової адміністрації.

Сторінка 1 із 4