ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА
по об'єкту «Капітальний ремонт міського стадіону ДЮСШ «Авангард» по вул. Незалежності, 52а в місті Калинівка, Вінницької області»

Проект передбачає на території Калинівської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» капітальний ремонт спортивного майданчика, бігових доріжок, волейбольного поля, облаштування трибуни для глядачів та місць для людей з обмеженими можливостями, встановлення огорожі.  Втілення проекту дасть можливість проводити тренування у сучасних та якісних умовах, популяризувати здоровий спосіб життя серед учнів школи, населення Калинівської громади та сусідніх сіл. Даний спортивний об'єкт буде адаптовано для використання особами з особливими потребами та матиме відкритий доступ для усіх бажаючих жителів громади та гостей міста.

 

Замовник

Калинівська ОТГ

Генеральний проектувальник

 ВПБП "Райагробудінвест"

Висновок (експертний звіт)

ВОКУ «Служба технічного нагляду за оюєетами житлово-комунального господарства» №04-07-1237 від 16 грудня 2019р.

Загальна кошторисна вартість

7890,940 тис. грн

 

 

Результативність проєкту полягає в створенні сприятливих умов для пропаганди здорового способу життя, гармонійного розвитку особистості, занять спортом учнів школи, жителів міста та прилеглих сіл району; створенні безпеки життєдіяльності для всіх учасників навчально-виховного процесу, жителів міста та молоді прилеглих громад, вирішення актуальних проблем незайнятості дітей, підлітків, молоді через впровадження спортивних гуртків, секцій, клубів; покращення естетичного вигляду спортивних майданчиків, покращення матеріально-технічної бази спортивної школи. Кількість населення, на яке проєкт матиме вплив складає 20,3 тис. чол.