Державним агентством автомобільних доріг України погоджено затверджений Головою обласної державної адміністрації С. Борзовим перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, що фінансуватимуться у 2021 році за рахунок коштів державного дорожнього фонду.

 У 2020 році за результатами конкурсного відбору та на умовах співфінансування з місцевих бюджетів реалізовано 50 проєктів з будівництва, реконструкції та капітального ремонту вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області.

На зазначені цілі передбачено 67283,6 тис грн коштів державного дорожнього фонду, з яких освоєно 61521,0 тис грн.

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» Вінницькій області у 2020 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах (далі - Субвенція) спрямовано 1262068,1 тис. грн. Вказаний фінансовий ресурс розподілено за наступними основними напрямками:

  • на капітальний ремонт автомобільних доріг та штучних споруд 300000,0 тис. грн. Протяжність ремонту доріг – 16,7 км та штучних споруд – 254,4 пог.м;
  • на поточний середній ремонт автомобільних доріг та штучних споруд 592068,1 тис. грн. Протяжність ремонту доріг – 92,3 км та штучних споруд – 53,7 пог.м;
  • на поточний дрібний та експлуатаційне утримання мережі автомобільних доріг місцевого значення – 370000,0 тис. грн.

      Управлінням дорожнього господарства Вінницької обласної державної адміністрації прийнято наказ від 25.07.2019 року №47-к «Про затвердження Порядку стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в управлінні дорожнього господарства Вінницької обласної державної адміністрації», який зареєстровано в Головному тереторіальному управлінню юстиції у Вінницькій області 29.07.2019 року за №77/1731.

 

Наказ про затвердження Порядку стажування громадян

 

 

В Україні впроваджені європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про інформацію" та Закону України "Про доступ до публічної інформації"


На виконання цього закону Президент України підписав Укази «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації». Ці Укази покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"

ОФОРМЛЕННЯ ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ

Запит на інформацію до управління дорожнього господарства Вінницької обласної державної адміністрації (індивідуальний або колективний) може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача:
· особисто (з наданням консультації): кабінет 408 ;
· поштою на адресу: 21100, м.Вінниця, вул. Соборна,15а, Управління дорожнього господарства Вінницької обласної державної адміністрації (на конверті вказувати "Публічна інформація");
· телефоном - (0432) 67 37 25;
· електронною поштою -  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядок роботи: з 8.30 до 17.30, обідня перерва з 13.00 до 13.45, вихідні дні - субота, неділя.

Відповідь на запит на інформацію може бути надіслано письмово, факсом, електронною поштою або надана по телефону. Також, інформація може бути отримана безпосередньо в управління дорожнього господарства (скріншот, ксерокс, фото).

Форма запиту:

 

Форма_запиту.doc

 

Спеціальним місцем для роботи запитувачів з документами та їх копіями визначено кабінет № 408.