Україна повернула з російського полону 215 людей, серед яких 124 офіцери. Про це Президентові Володимиру Зеленському доповів керівник Офісу Глави держави Андрій Єрмак під час прямого включення зі звільненими захисниками. 

Сьогодні, 21 вересня, Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов ознайомився із роботою фронт-офісу Могилів-Подільського районного відділу поліції, де в рамках пілотного проєкту інформаційної підсистеми «CustodyRecords» впроваджено систему контролю за дотриманням прав людини. 

Перебуваючи з візитом в США, Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба взяв участь у панельній дискусії Ради міжнародних відносин (Council on Foreign Relations).

Сьогодні, 20 вересня, за дорученням  Начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова,  його заступник  Андрій Кавунець, спільно з БО «МБФ «Фундація друзів України»,  передав військовим саперам, які працюють на передовій і на деокупованих територіях, автомобіль та засоби для розмінування.

Президент України Володимир Зеленський і голова та генеральний директор найбільшої у світі інвестиційної компанії BlackRock Ларрі Фінк обговорили можливості залучення державних і приватних інвестицій в Україну.

Під час робочого візиту в Лондон (Сполучене Королівство) 18 вересня Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч із Прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо.

Глава українського Уряду акцентував на жахливих злочинах, скоєних росією на території нашої держави, зокрема в Харківській області, де після деокупації були знайдені катівні та братські могили. 

Збирання соняшнику розпочали з площ ранніх гібридів цієї культури та площ, де можливо було провести десикацію посівів. Соняшник зібрали на площі – 31,9 тис. га (9,7 %), намолочено – 64,8 тис. тонн при середній урожайності – 20,3 ц/га (у 2021 році – 32,0 ц/га). 

Для України сьогодні є пріоритетом отримання систем протиповітряної та протиракетної оборони, які убезпечать громадян та цивільну інфраструктуру від постійних атак з боку Росії. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ після зустрічі з Президентом Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн у Києві.

Президент Володимир Зеленський наголосив, що жителі всіх тимчасово окупованих територій України, зокрема й Криму, мають знати, що Україна туди обов’язково повернеться, а разом з нею повернеться повноцінне життя. Про це Глава держави сказав, спілкуючись із журналістами в деокупованому Ізюмі під час робочої поїздки на Харківщину.

Під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля 15 вересня відбулася нарада щодо забезпечення закладів середньої освіти захисними спорудами цивільного захисту.

У День рятівника Начальник ОВА Сергій Борзов та народний депутат України Ірина Борзова відвідали медико-санітарну частину ГУ ДСНС України у Вінницькій області.

Міжнародна неурядова організація "Лікарі без кордонів” з перших днів повномасштабної війни активно співпрацює з медиками Вінниччини. Окрім надання гуманітарної допомоги,з ВПО та мешканцями області працюють фахівці мобільних бригад.

Президент Володимир Зеленський наголосив, що жителі всіх тимчасово окупованих територій України, зокрема й Криму, мають знати, що Україна туди обов’язково повернеться, а разом з нею повернеться повноцінне життя. Про це Глава держави сказав, спілкуючись із журналістами в деокупованому Ізюмі під час робочої поїздки на Харківщину.

  1. Під час візиту до Страсбурга Олена Зеленська провела зустрічі з керівництвом Єврокомісії, Європарламенту та Ради Європи
  2. Ми не ділимо людей на своїх і чужих, а відкриття в обласному центрі осередку для надання допомоги переселенцям з Луганщини є потужним кроком, - Сергій Борзов під час відкриття хабу «Луганщина моя»
  3. "Електронна Вінниччина" - в області затверджено регіональну комплексну програму інформатизації на 2022-2024 роки
  4. Разом з нашими військами та нашим прапором на деокуповану територію заходить і звичайне нормальне життя – звернення Президента України
  5. Володимир Зеленський: Після повернення України в Крим туди повернеться життя, як на Харківщину
  6. Перша леді України прибула у Страсбург для участі в оголошенні щорічної Доповіді про становище ЄС і зустрілася з Президентом Єврокомісії
  7. Сергій Борзов:Треба зосередитись на підтримці як колективних центрів, так і на індивідуальній допомозі ВПО та найбільш вразливих категорій місцевого населення
  8. "Електронна Вінниччина" - в області затверджено регіональну комплексну програму інформатизації на 2022-2024 роки
  9. Разом з нашими військами та нашим прапором на деокуповану територію заходить і звичайне нормальне життя – звернення Президента України
  10. Інтерв’ю Президента України Володимира Зеленського Фаріду Закарії для СNN

Сторінка 1 із 216