• 20 листопада вдень: Хмарно з проясненнями,часом дощ, місцями з мокрим снігом, вранці туман, слабка ожеледь, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура 1-6° тепла. 21-22 листопада: Хмарно з проясненнями.
 • 21 листопада вночі невеликі опади, вдень без істотних опадів.
 • 22 листопада без істотних опадів. Вночі та вранці на дорогах місцями ожеледиця. Вітер західний, 5-10 м/с. Температура вночі 0-5° морозу, вдень 0-5° тепла. З
 • 23-24 листопада:23 листопада без істотних опадів. 24 листопада невеликі опади. Температура вночі від 2° тепла до 3° морозу, вдень 1-6° тепла.

На розгляд до управління дорожнього господарства за 9 місяців 2020 року адресовано 130 звернень громадян, з яких розглянуто 119. За відповідний період 2019 року отримано 93 звернення громадян та опрацьовано 81 звернення. Переважна більшість звернень спрямовується до розгляду через Урядову «гарячу лінію».

     

05 листопада 2020 року працівники управління дорожнього господарства обласної державної адміністрації взяли участь (у форматі Zoom Video Communications) у Міжнародному вебінарі "Сучасні матеріали та технології на інфраструктурних об’єктах", який організовується ДП "ДерждорНДІ" спільно з німецькими компаніями NAUE, BBG, Viacon та Інтер Кемікал Продактс.

На фінансове забезпечення робіт з відновлення та заходів з утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Бюджетним кодексом України, Законами України «Про джерела фінансування дорожнього господарства», «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачено можливість спрямування коштів місцевих бюджетів.

На фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення у 2020 році передбачено кошти державного дорожнього фонду в сумі 1262068,1 тис.грн.

Завершено роботи з реалізації проєктів з відновлення дорожнього покриття доріг комунальної власності, фінансування якого здійснено за рахунок коштів державного дорожнього фонду та місцевого бюджету на умовах 50/50.

 

Завершено конкурсний відбір проєктів з будівництва, реконструкції та капітального ремонту вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області для фінансування за рахунок коштів державного дорожнього фонду.

   

 Ваша робота має виняткове значення для забезпечення належного рівня функціонування усіх галузей економіки. Саме від стану доріг та злагодженої роботи перевізників залежить якість та своєчасність забезпечення потреб економіки, соціальної сфери, громадян країни. Автотранспортні шляхи є тими незамінними артеріями, що пов’язують наш край з іншими регіонами нашої держави та країнами – сусідами.

Щиро бажаємо усім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків і зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах!

    Завершено роботи з реалізації проєкту з відновлення дорожнього покриття дороги комунальної власності, фінансування якого здійснено за рахунок коштів державного дорожнього фонду та місцевого бюджету на умовах 50/50.

Працівники управління дорожнього господарства обласної державної адміністрації взяли участь у Всеукраїнському форумі «Нові методичні рекомендації Мінекономіки у сфері дорожнього господарства» в он-лайн форматі 16 жовтня 2020 року.

08 жовтня 2020 року заступником голови обласної облдержадміністрації, головою координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху Олександром ПІЩИКОМ проведено засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху.

До обговорення визначено питання реалізації заходів з недопущення руйнування автомобільних доріг, визначених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07.09.2020 року №1131-р та розпорядженням Голови облдержадміністрації від 21 лютого 2020 року №131.

09 жовтня 2020 року відбулось засідання комісії з питань відбору об’єктів комунальної власності у сфері дорожнього господарства.

На обговорення винесено питання стану реалізації 48 проєктів з будівництва, реконструкції та капітального ремонту вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області, відібраних за результатами конкурсного відбору, освоєння коштів державного дорожнього фонду та проведення процедур закупівель.

       

ДП "Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області" погоджено повне перекриття руху автотранспорту по мосту на об'єкті 36+040 автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-02-21-05 Торків-Брацлав-Ситківці-Леухи-ст. Монастирище в межах Вінницької області з 10 жовтня 2020 року на період влаштування наплавної гідроізоляції та конструкції дорожнього одягу в межах однієї температурно-нерозрізної плити орієнтованим терміном на 5-6 тижнів.

08 жовня 2020 року працівники управління дорожнього господарства взяли участь у роботі ноуково-практичного онлайн семінару «Використання місцевих матеріалів та вторинних продуктів промисловості в дорожньому будівництві», який організовано ДП «ДерждорНДІ».

07 жовтня 2020 року у режимі відеозв’язку проводяться командно-штабні навчання з питань забезпечення безперебійного руху автотранспорту для запобігання виникнення надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування під час при екстремальних погодних умов осінньо-зимового періоду 2020-2021 років.

Завершено роботи з реалізації проєкту з відновлення дорожнього покриття дороги комунальної власності, фінансування якого здійснено за рахунок коштів державного дорожнього фонду та місцевого бюджету на умовах 50/50.

Капітально відновлено дорожнє покриття по вулиці 8 Березня (від буд. №29 до перехр. з вул. Миколаєнка) в м. Бершадь.

 

Керівництво та працівники управління дорожнього господарства обласної державної адміністрації взяли участь у круглому столі «Місцеві дороги – 2020: підбиття попередніх підсумків ремонтно-будівельного сезону», який відбувся в он-лайн форматі 02 жовтня 2020 року.

     Завершено роботи з реалізації чергового проєкту з відновлення дорожнього покриття дороги комунальної власності, фінансування якого здійснено за рахунок коштів державного дорожнього фонду та місцевого бюджету на умовах 50/50.

Завершено роботи з реалізації чергового проєкту з відновлення дорожнього покриття дороги комунальної власності, фінансування якого здійснено за рахунок коштів державного дорожнього фонду та місцевого бюджету на умовах 50/50.

В поточному році на розвиток та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення області передбачено 1262068,1 тис. грн. коштів за рахунок державного дорожнього фонду. Вказані кошти передбачається спрямувати за наступними основними напрямками:

 • капітальний ремонт автомобільних доріг та штучних споруд 300000,0 тис.грн. Протяжність ремонту доріг - 16,7 км та штучних споруд - 253,2 п. м.;
 • поточний середній ремонт автомобільних доріг та штучних споруд 592068,1 тис.грн. Протяжність ремонту доріг – 85,143 км та штучних споруд - 53,5 п. м.;
 • поточний дрібний та експлуатаційне утримання мережі автомобільних доріг місцевого значення – 370000,0 тис. грн.

Завершено роботи з реалізації проєкту відновлення дорожнього покриття дороги комунальної власності, фінансування якого здійснено за рахунок коштів державного дорожнього фонду та місцевого бюджету на умовах 50/50.

 1. Про погодження Державним агентством автомобільних доріг України змін до переліку об’єктів на 2020 рік
 2. Про реалізацію проєктів з відновлення вулиць і доріг комунальної власності
 3. Про реалізацію проєктів з відновлення вулиць і доріг комунальної власності
 4. Про завершення конкурсного відбору проєктів
 5. Спрямування коштів субвенції на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах станом на 28.08.2020 рік
 6. Про огляд проєкту в рамках програми «Велике будівництво»
 7. Про результати реалізації проєктів з відновлення вулиць і доріг комунальної власності
 8. Про результати співпраці з органами місцевого самоврядування у реалізації проєктів з будівництва та відновлення вулиць і доріг комунальної власності
 9. Про завершення проєкту в рамках програми «Велике будівництво»
 10. Про завершення конкурсного відбору проєктів

Сторінка 1 із 5