Ухвалення цього закону є необхідною умовою для виконання рекомендацій Єврокомісії. Як зазначається у рішенні Європейської Ради щодо надання Україні статусу-кандидата: «щойно всі умови будуть повністю виконані, Рада ЄС ухвалить рішення щодо подальших кроків».

2 серпня 2022 року Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроєкт №7420 «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо деяких питань виконання глави 5 розділу ІV Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони». «За» проголосували 275 народних депутатів.

 У 2023 році має відбутися одна з найбільш значущих євроінтеграційних подій – об’єднання енергосистеми України з європейською мережею операторів системи передачі електроенергії ENTSO-E. Це свого роду «безвіз» у сфері енергетики, який дозволить нам збільшити обсяги торгівлі електроенергією з Європою. А також – балансувати надлишки та дефіцити електроенергії, які можуть виникати в системі, з нашими європейськими партнерами.

Наше тіло приблизно на 60% складається з неї, і вона покриває близько 70% поверхні планети. Нам може здаватися, що довкола повно води – але це не так. У 2020 р. приблизно кожен четвертий житель планети не мав у себе вдома джерела безпечної питної води.

Ще десяток років тому словосполучення «українська устриця» могло викликати скептичну посмішку. Хоча устриці на території України їдять з часів античності, відколи давні греки засновували на північному узбережжі Чорного моря свої міста.

 Телекомунікаційний сектор України зазнав значних змін, включаючи розвиток нових технологій та зростання значення телекомунікацій для національних економік та міжнародної торгівлі телекомунікаційними послугами.

Переможці отримають стипендію на здобуття ступеня магістра з міждисциплінарних європейських студій протягом 2022-2023 навчального року.

Кліматичні зміни – не вигадка конспірологів і не «страшилка» від екологів. Повені й посухи, аномальна спека і пилові бурі стають реальністю навіть в Україні. Яка, здавалося б, надійно «захована» від природних негараздів в глибині континенту.

Сьогодні в Україні стартував другий етап державної комунікаційної кампанії EUКраїна на виконання урядового плану заходів на 2021 рік з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки.

Його реалізує Державний комітет телебачення і радіомовлення України Держкомтелерадіо в партнерстві з Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції і проєктом Європейського Союзу Association4U.

Другий етап кампанії #EUКраїна складається з двох частин, мета яких – підвищити обізнаність українців про:

базові цінності Європейського Союзу з метою стимулювання поведінкових змін та соціальних трансформацій в українському суспільстві, а саме про повагу до людської гідності і прав людини, свободу, демократію, рівність, верховенство права

можливості та перспективи, які відкриває євроінтеграція для громадян України на прикладах результатів впровадження реформ в межах виконання Угоди про асоціацію з ЄС.

Мета інформаційної кампанії #EUКраїна, яка проходить з ініціативи Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної, за підтримки Представництва ЄС в Україні та проєкту ЄС Association4U – показати «секторальний» вимір євроінтеграції. Те, як європейські цінності та принципи втілюються в різних сферах і змінюють на краще життя українців.

Детальніше про урядову інформаційну кампанію EUкраїна тут https://association4u.in.ua/
#EUkraina

  1. Оновлення інфраструктури допоможе забезпечити базову цінність Європейського Союзу – свободу пересування для всіх
  2. #ЦеЄвроінтеграція #інтегруємось: Одним із пріоритетів України є синхронізація з Європейським Зеленим Курсом та визначення власного шляху зеленого переходу
  3. Прем’єр-міністр України та Голова Парламенту Грузії обговорили рух країн в ЄС і НАТО (2)
  4. Без пластикових пакетів – Верховна Рада проголосувала в другому читанні та в цілому за законопроєкт про обмеження обігу пластикових пакетів в Україні
  5. Управління дронами як частина європейської інтеграції України?
  6. Завдяки європейській інтеграції Україна позбувається технологічної відсталості
  7. Один із євроінтеграційних законів - Закон «Про фахову передвищу освіту» - запроваджує сучасний ринок освітніх послуг
  8. Україна спільно з Європейським Союзом бореться з міжнародною організованою злочинністю
  9. Розпочато відбір учасників до освітнього проекту «EU Study Days» Представництва Європейського Союзу в Україні
  10. Свобода - одна з базових цінностей Європейського Союзу, основа європейської цивілізації

Сторінка 1 із 3