Про результати конкурсного відбору проєктів з будівництва, реконструкції та капітального ремонту вулиць і доріг комунальної власності для фінансового забезпечення виконання робіт на них за рахунок коштів державного дорожнього фонду

 

Завершено конкурсний відбір проєктів з будівництва, реконструкції та капітального ремонту вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області для фінансування за рахунок коштів державного дорожнього фонду.

У поточному році кошти державного дорожнього фонду у сумі 67,3 млн грн за результатами конкурсного відбору у квітні 2020 року розподілено на проєкти з будівництва, реконструкції та капітального ремонту вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області.

Загалом на обласний конкурсний відбір об’єктів комунальної власності у сфері дорожнього господарства було поданорганами місцевого самоврядування 84 проєкти, що відповідають пунктами 9, 10 та 11 Порядку відбору об’єктів, затверджених розпорядженням Голови обласної державної адміністрації від 06 лютого 2018 року № 84 (зі змінами).

Комісії з питань відбору об’єктів комунальної власності у сфері дорожнього господарства за результатами засідань 28 травня та 28 серпня 2020 року визначено до фінансування 48 об’єктів, які включено до Переліку.

Станом на 21 жовтня 2020 року сума економії коштів державного дорожнього фонду за результатами проведених закупівель склала 5,7 млн грн.

Враховуючи вимоги Офісу Президента України від 21.09.2020 року № 41-01/111 щодо перерозподілу коштів Субвенції, за рішенням Комісії, суму економії коштів державного дорожнього фонду спрямовано на реалізацію 5-ти проєктів з відновлення доріг комунальної власності у населених пунктах області.

При розгляді проєктів враховано завершення тендерних процедур, важливість покращення стану вулиць і доріг комунальної власності, які розташовані та спрямовані до закладів охорони здоров’я, шкіл, об’єктів соціально-культурного призначення та місць масового перебування населення, мають значну інтенсивність руху та пропускну здатність.

 

Перелік об'єктів будівництва, реконструкції та капітального ремонту вулиць і доріг комунальної власності Вінницької області на 2020 рік, фінансування яких заплановано за рахунок державного дорожнього фонду 2020 року

 

 

Назва об'єкту 

Фінансування з державного дорожнього фонду, тис.грн.

Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Транспортна (від перехр. з вул. Свободи до перех. з вул. Будкевича) в м. Бершадь, Бершадського району, Вінницької області

820,03920

Капітальний ремонт автомобільної дороги по вул. Гагаріна в с. Агрономічне, Вінницького району, Вінницької області (коригування)

1000,00000

Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Молодіжна в с. Зарванці, Вінницького району, Вінницької області

447,82400

Капітальний ремонт дорожнього покриття частини вул. Гоголя (від мосту до виїзду із смт Брацлав) в смт. Брацлав, Немирівського району, Вінницької області

2991,48205

Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Шевченка від буд. №18 до вул. Пестеля в м. Тульчин, Тульчинського району, Вінницької області

488,88850