У Гайсинській ЦРЛ встановили кріогенний газифікатор

Гайсинська ЦРЛ відтепер киснево незалежна. Це одна із опорних лікарень, яка приймає хворих на COVID-19. Заклад має кілька джерел постачання кисню до пацієнтів: кисневу станцію, кріогенний газифікатор, та 225 кисневих балонів.

"В 2021 році було прикладено максимум зусиль, аби забезпечити повноцінну кисневу мережу у наших закладах. Сьогодні ми маємо майже 3000 ліжок, які забезпечені централізованою подачею кисню", - зазначила директорка департаменту охорони здоров'я та реабілітації ОДА Ольга Задорожна.

 Головний лікар Гайсинської ЦРЛ Ігор Кохан розповів, що наразі у закладі перебуває 74 хворих на COVID-19, з яких 6 пацієнтів в реанімаційному відділені. 95% пацієнтів - не вакциновані.

 Як завершуються роботи по облаштуванню кріогенного газифікатора проінспектував Голова ОДА Сергій Борзов. Також він зауважив, що первинна ланка Вінниччини отримала 903 кисневих концентратори. Лікарі, за потреби даватимуть пацієнтам їх додому.

 "Закликаю усіх вакцинуватися і отримувати бустерну дозу. Це захищає від важкого перебігу хвороби. І за неї провакциновані громадяни отримають 500 грн", - сказав Сергій Борзов.

 

 

 

 

 

 

 

+6

 Директор департаменту

 

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: [email protected]